Olaylar Ali’nin anlattığı gibi değil!

OLAYLAR ALİ'NİN ANLATTIĞI GİBİ DEĞİL

Genç teknik adam, kulüpten ayrılan Ali Tandoğan'ın yaptığı açıklamalarla ilgili olarak ise takımdan ayrılan bütün oyuncuların kendileri için çok değerli olduğunu ve onları Bursa'nın hiçbir zaman unutmayacağını söyledi.

 

Profesyonellikte gitmelerin de gelmelerin de olduğuna dikkat çeken Sağlam, "Ama taraftarlarımız birini çok seviyor olabilir. Fakat daha iyisini getireceksiniz o zaman elinizde var olandan da vazgeçmesini bir şekilde düşünmek zorundasınız." diye konuştu.

 

HEPSİYLE HELALLEŞTİM DE BİR TEK ALİ'YLE Mİ HELALLEŞMEDİM

Kendisinin insan ilişkilerini, insani değerlere, vefaya ne kadar önem verdiğini herkesin bildiğini vurgulayan başarılı teknik adam, şöyle devam etti: "Ali arkadaşımız bazı şeylerden alınmış ama olaylar o şekilde gelişmedi. Şimdi ben bu olayları açıklarsam, olayların nasıl geliştiğini. Şimdi ben Hüseyin'le konuştum helalleştim, Mustafa ile konuştum helalleştim. Ivankov'u Bulgaristan'da buldum helalleştim. Ergiç'le helalleştim de bir tek Ali'yle mi helalleşmedim ben.

 

 O olayın bir başka boyutu var ben bunu burada açıklamak istemiyorum, çünkü Ali bu işten zarar görsün istemiyorum. Bizim insani değerler konusunda ne kadar hassas olduğumuzu herkes biliyor. Olayın detayını açıklamayacağım. Olaylar Ali'nin açıkladığı gibi değil. Yani orada kimse kimseyi suçlamasın. Daha farklı gelişti olaylar. Bunu ben açıklamak istemiyorum çünkü Ali bize 2,5 sene hizmet etti ve çok da faydası oldu. O yüzden onun taraftarımızın önünde sıkıntılı duruma düşmesini istemem, taraftarımız önünde saygınlığını yitirsin istemem. Ama şu bilinsin ki ben kendisiyle konuşmak için fırsat kolladım ama bulamadım."

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu