Okan ve Muhammed’le anlaşacağız!

Başkan Ali Ay, gündemi meşgul eden Okan Kocuk ve Muhammed Şengezer olayına açıklık getirdi.

‘Gerek Türk futboluna gerekse Bursaspor‘a uzun yıllar hizmek edecekler’ diyen Başkan Ay ‘Bizim suyumuzu içip, yemeğimizi yemişler. Onlarla her şekilde anlaşacağız, olmaması gibi bir durum yok‘ şeklinde konuştu.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, birçok konu hakkında önemli açıklamalar yaptı. Bir süredir sözleşmelerini hem iyileştirmek, hem de uzatmak için görüşmelerin yapıldığı Okan Kocuk ve Muhammed Şengezer olayına açıklık getiren Başkan Ali Ay ‘Muhammed ve Okan bizim evlatlarımız.

Bizim suyumuzu içip, yemeğimizi yemişler. Onlarla her şekilde anlaşacağız, olmaması gibi bir durum yok. Gerek Türk futboluna gerekse Bursaspor‘a uzun yıllar hizmek edecekler. Bir şekilde orta yolu bulup el sıkışacağız’ dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan ver şu çocuklara haklarını, gençler Bursasporun kalesini koruyorlar,
  1 MİLYON TL yıllık ücret ver, 50 BİN TL’de maç başı verip anlaş,
  5’er yıllık sözleşme yap, kim kaleyi korursa 30-maç o cebine koyar 2,5 MİLYON TL
  Korumayan yedek bekleyen de rekabet girer, mücadele eder,
  Serbest kalma maddesi de mutlaka koydur 7-8 MİLYON EURO civarı

  11
  10
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Ya bu futbolcular niye bu kadar çok para alıyor anlamıyorum. O paranın binde birine bile o kadar ihtiyacı olan insanlar var ki. Afrikada yiycek yemek bulamayan insanlar var…

  2. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz siz Muhammed şuan aylık 10 bin tl ye oynarken, yıllık 1 milyon tl ve 50 bin tl maç bası nedir? Sonra başkan sözleme mi yapılır adam oynamıyor para alıyor.. Bu takıma yönetime ve taraftara akıl değil bursaspora kazandırılacak para lazım proje sponsor lazım.

 2. Anlaşacaklardır. Her ikisi de iyi karakterli çocuklar. Bursaspor onların ailesi. Bu aile iyi evlatlarını futboldan sonra da gözetir. Kötü ve iyi örnekler önlerinde. Kariyerlerinde önlerinin çok açık olduğunu düşünüyorum

  4
  1
 3. Allah allah yalvarackmsım imzala diye ya oyuncunu göndermek için yalvarıyorsun yada imzala diye bir yıl sonra klüp bul diye yalvarırısın yada klüplera almıyormusunuz satıyorum dersin büyük başkan:)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu