Okan parlıyor

Genç kaleci, Akhisarspor karşısında başarılı bir performans gösterdi.

Bursaspor’un Akhisarspor önündeki en iyi ismi hiç şüphesiz ki kaleci Okan Kocuk’tu. Ege temsilcisinin bir çok net pozisyonunda kalesini gole kapatan Okan, maçın berabere bitmesinin baş aktörü oldu.

Manu, Cikalleski ve Lopes’in pozisyonlarında başarılı kurtarışlar yapan genç file bekçisi, Trabzonspor karşılaşmasında da Sosa’nın penaltısında gole izin vermemişti.

Yükselen bir performans gösteren Okan Kocuk’un bu çizgisinin kalan 4 haftada da sürmesi herkesin temennisi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Marmaris yorumuna yanıt olarak

   resmen işimiz akhisar kalecisinin tırnağında kaldı o ne kurtarıştı arkadaş yüz kaleciden 95 i almıştı topu içeri… Ama bu mucizeye bişey diyemiyoruz adamların böyle 3 pozisyonu var…

   2
   2
 1. Zaten en büyük şanssızlık Muhammedin kalede olmaması sakatlanması .Bi zahmet parlasın 5 maçta bir. 1 tane penaltı kurtardı helal olsun ama iki üç tane uzaktan hatalı gol yedi ona ne demeli bilmiyorum.

  9
  13
 2. Ne parlaması. Kaleyi bulan şutların hepsi gol oluyor. Varsa alıcısı satın gitsin bir bk olmaz Okan’dan. Muhammed varken Okan’ın esamesi okunmaz. Satma için parlatıyorsanız biraz daha parlatın.

  6
  8
 3. Okan ve Muhammet’in çok iyi kaleciler olacaklarına inanıyorum. Çünkü atletik yapıları çok iyi ve iyi bir eğitim aldılar. Bu yaşlarda hataları oluyor maalesef. Ligin en az gol atan takımının öncelikle eleştirilecek yeri kalecisi değildir sanırım

 4. hiçbirşeyi beğenmeyen bir taraftar olduğumuz içinde buralarda olduğumuzun farkındamıyız lütfen bu ne bilmişlik bu ne sözler kendi futbolcusunu öz evladını ve en kritik yerde duran kalecisine ligin bitimine 4 hafta kalmış akıl yoksunu olup kalecini bu kadar sözler ile kötülemek hangi akla mantığa sığar Okan ı bu kadar eleştirenler sizler acaba neden 175tl verip kongre üyesi olmuyorsunuz belki o zaman iyi başkanı seçer yada yönetici olursunuz da Bursaspor a daha faydalı işler yaparsınız hani herşeyi herkesden iyi biliyoruz ya

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu