Okan Kocuk’un durumu karışık!

Muhammed Şengezer'le anlaşmaya varan Bursaspor yönetimi diğer kaleci Okan Kocuk için şuan kararsız.

Hafta arasında Okan‘ın menajerleriyle masaya oturan yönetim, anlaşma sağlayamamıştı. 3 milyon TL isteyen tecrübeli file bekçisine  1 milyon 500 bin TL önerilmişti. Menajerlerin Okan’ı için 1 milyon Euro bonservis ücreti veren kulüp olduğunu ifade etmesinin ardından Başkan Ali Ay 1 milyon 250 bin Euro talip etmişti.

NET BİR TUTUM

Yönetimin hafta arasında menajerlerle tekrar bir araya gelmesi bekleniyor. Teknik Direktör Samet Aybaba ile de bu konunun paylaşıldığı ve Okan’ı gönderilmesi durumunda Ataberk Dadakdeniz‘in 2.kaleciliği kaldırıp kaldıramayacağının sorulduğu öğrenildi. Başkan Ali Ay‘ın ise kararsız olduğu ve gerek Okan‘ın gerekse menajerlerin tutumuna göre net bir tutum sergileyeceği belirtildi.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Aynen bir işler dönüyor bu kadar çok gündeme gelmesi mantıklı değil. Okan’ın sözleşmesi bu yaz bitmiyor seneyede her türlü kontratı var kendisi daha çok ister sözleşme uzatmak. Şuan kazandığının kaç katı teklif ediliyor kendisine daha fazla para kazanmak için bu kadar direnmez inanmıyorum bu haberlere Çünkü dirense 1,5 sene daha yok pahasına oynayacak 10 kat fazla almak verken. 1,5 yıl kontratı kalan başka oyucu yok gibi sürekli okan haberi yapılıyor peşkeş çekilecek sanki bi yerlere

  2. @hasan yorumuna yanıt olarak

   10 milyon olan aylığını 300 milyona çıkarmak hiç bir yerde yok akıllı ol ..bu işler yavaş yavaş olur…ki bursaspor aylığını 150 milyona çıkarmak istemiş ..asgari ücretin 2 bin tl olan memleketimizde aylık 150 milyon beğenilmiyecek para değil…

   4
   2
  3. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Fener maçı öncesinde Fenerin üyesi Cavit Çağlar’ın kalemşörlerinden ortalığı karıştırmak için bol bol yalan haber servis edilmeye başlanmış.Umarim bir gün bu basın yayın organlarına birileri dur der.

   32
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Galatasaray’da Ozan Kabak yarım sezon oynayıp 11milyon €’ya transfer yapabiliyor. Kendi değerlerimizin kıymetini bir türlü bilemedik.

   18
   4
 1. Gizli transferse Galatasaray dir. Sakat olan Emre denen hain dün sahadaydi. Şikayet etmek lazım Galatasaray’ı FIFA’ya.

  18
  1
  1. @İbrahim yorumuna yanıt olarak

   Hakikaten, demek ki,adam oynayabilecek durumdaymış ve oynamıyormuş. yazıklar olsun Emre’ye. Adam resmen hain. Hemde önde gideni. Adam buradan senelerce para aldı ama bilerek oynamamış. Aldığı maaşlar haramzıkkım olsun. Burda oynamayan adam orda daha gittiği gibi kadro’da. Bu nasıl iş. Adanalı Terim Adanalı Emre’yi yıllar sonra aldı. Umarım ne galatasaraya yarar ne Terim’e.

   14
 2. Hem Okan hem Muhammed çok iyi kaleciler ve harika birer insanlar.
  Ikisi de Bursalı.
  Ama sanırım Okan’ın ailesi şehirde kendisine lobi yapmadığı için, oraya buraya saldıran amcası/dayısı/babası olmadığı için, kulüp yöneticileriyle yiyip içmeyen menejeri olmadığı, ailesi gazetecilerle kamuoyu oluşturmadığı için dezavantaj yaşıyor.
  Bu haberler de Muhammed’in eline geçen iki avantajı (hem şu an 1. kaleci hem de Okandan önce kontrat yeniledi) pekiştirmek için yapılıyor.
  Ikisi de Bursaspor’un değerleridir.
  Zarar vermeyelim.

  13
  2
  1. @Brs 16 yorumuna yanıt olarak

   Okan’ın da gözü İstanbul takımlarında olsa gerek, her oyuncu gibi. 60 yılların sonları, 70 li yıllar Bursaspor da efsane olan Mesut Şen bile BJK’ya gitmişti.

 3. Bonservis verip aldığımız oyuncuların peşkeş çekildiği ortamda kendi yetiştirdiğimiz adamlara ne yapar bunlar düşünmek bile acı veriyor. ALLAH CC bu gereksizlerden kurtarsın bizi İnşallah kurtarsın ama bundan beteri gelecekse bunada şükür .

  1
  1
 4. Okan ile anlaşılsın, orta yoll bulunsun, yıllardan beri Bursaspor dansın daha Harun sezon başı ayrıldı kaleyi yeni aldın neden bu kadar fazla isteme para yokk zaten kulupte???

 5. Muhammet okana göre daha iyi bi kaleci . Okan ın volkan şenden ozan tufandan bi farkı olmayacak , aklı parada. Şuan . Harun bile yıllarca kalemizi korudu bunun gibi birden bu kadar para istemedi . Satılması daha mantıklı , o paraları veren varsa

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu