Okan Koçuk’a şaşırdım!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, kaleci Okan Koçuk'un A Milli Takıma davet edilmemesine kendisinin de şaşırdığını söyledi...

Okan Koçuk‘un A Milli Takıma davet edilmemesini bu sözlerle değerlendiren Samet Hoca, ‘Ama olsun elimizde bu kadar yetenekli oyuncu varken zamanı gelince hepsi Milli formayı giyer’ dedi.

Dün sabahki antrenman öncesi basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştiren Aybaba,Okan‘ı çağırmamalarına ben de şaşırdım.

Ama olsun elimizde bu kadar yetenekli oyuncu varken zamanı gelince hepsi davet edilir. Okan var, Umut böyle devam ederse o bölgenin değişmezi olur. Ramazan çok iyi başladı ki, Ankaragücü maçının yıldızıydı. Hepsinin önü açık’ dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Arda Turan , Volkan demirel, Volkan şen , Ozan tufan , Burak Yılmaz gibi oyuncular bize gösterdi ki bizim yerli oyuncular eğitimsiz. Yeni yetişen bu gençler batalla ve Azizi örnek alsinlar. Batalla efendi bir adam olmasaydi otobüs olayinda çok büyük olaylar çikardi . Batallayi tekrar davet edip teşekkür etmek isterim birgün. Böyle insanlar kalmadi artik

  25
 2. Orada yedek kalmak için o kadar yol gidip yorulacağına kadroya almasınlar daha iyi. İlerde ilk 11 olursa gider zaten.

  11
 3. Milli takımın başına getirdiler bir bunak ondan başarı bekliyorlar. Nasıl bir dünyada yaşıyoruz Allah sonumuzu hayır etsin.

  5
  4
 4. Ben olsam yönetim yerinde batalla ya teklif götürürdüm ya alt yapıyı çalıştırsın karakterli adamlar yetişir yada Scoat ekibinde olsun Arjantin’den veya Güney Amerika araştırsın bize oyuncu getirsin aynı şekilde İvan ergiçlede anlaşma yapılsın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu