Okan çok iyi oynadı

Josue Pesqueira: “Okan çok iyi oynadı”

Portekizli orta saha oyuncumuz Josue Pesqueira maçın ardından yaptığı açıklamada ligde ilk kez forma giyen genç kalecimiz Okan Kocuk hakkında konuştu. Josue “ Güzel bir galibiyet oldu. Aramızdan birisi için maç çok daha özeldi.  Okan, profesyonel ligdeki ilk maçında süre aldı. Bence çok güzel bir performans gösterdi. Galibiyette önemli rol oynadı. Okan gibi futbolcuların yükselişi izlemek benim için özellikle çok zevkli bir durum” dedi.  

Okan Kocuk: “ Josue her zaman destek oluyor”

Genç file bekçimiz Okan Kocuk ise takımda bulunan ağabeylerinin kendisine her zaman destek olduğunu ancak Portekizli oyuncumuz Josue’nin daha farklı desteği olduğunu belirtti. Zor bir maç olduğunu belirten Okan, “Takımdaki tüm ağabeylerim bana her zaman destek oluyorlar ama Josue bana her zaman farklı bir destek veriyor. Zor maç oldu ama kazandığımız için mutluyum. Isınmadan oyuna girdim ama ben her maça gelirken psikolojik olarak kendimi hazırlıyorum” dedi.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu