Oh be dünya varmış!

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da sürdüren Bursaspor’da keyifler yerine geldi. Yorucu bir dönemden geçen yeşil beyazlılarda Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu oyuncularına dün izin verdi. Kamp merkezine yaklaşık 160 kilometre uzaklıktaki Salzburg şehrine giden futbolcular kent merkezini gezerek stres attı. Kampın yorucu ortamından biraz olsun uzaklaşan yeşil beyazlılarda keyiflerin yerine geldiği gözlemlendi.

MÜZEYİ GEZDİLER

Kaptan Pablo Martin Batalla, yeni transfer Yonathan Del Valle ile Salzburg’un altını üstüne getirirken, Aziz Eraltay ve Cristobal Jorquera’da bol bol alışveriş yaptı. 2.Başkan Ali Ademoğlu ve Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ise aileleriyle birlikte Salzburg’da uçak ve otomobil müzesini gezdi. Yönetici eşlerinin de katıldığı gezide yeşil beyazlı kafileye kamp yapılan otelin sahibi eşlik etti.

SON MAÇ YARIN

Gerek Ali Ademoğlu gerekse Hamza Hoca, müzedeki eserleri hayranlıkla izlerken, Başkan Ali Ay’ın eşi Hediye Ay ise Salzburg’u çok beğendiğini söyledi. Yeşil beyazlı takımda bazı futbolcular ise izin gününü otelde dinlenerek geçirmeyi tercih etti. Yarın kamptaki son hazırlık maçında Bundesliga ekiplerinden Darmstadt 98 ile karşılaşacak olan Bursaspor pazar günü yurda dönecek. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı