Oğulcan Kıpır Kıpır!..

Bursaspor'un alt yapısından yetişip 16 yaşında A takım kadrosuna alınan U-18 ve A-2 takımının golcü futbolcusu Oğulcan Çağlayan, "Eksiğim çok. Ama bunları gidermek için çaba harcıyorum" dedi.

 

Futbola mahalle arasında top oynayarak başladığını belirten Oğulcan, daha sonra kendisini izleyen antrenörlerin de desteğiyle Ankaraspor'a geçtiğini söyledi. Ankaraspor'un düşmesinin ardından serbest kaldığını, bu yüzden Bursaspor'u tercih ettiğini belirten Oğulcan, "Bursaspor'u tercih ettiğim için çok mutluyum. İnsan görünüşüyle karşılanır, kişiliğiyle uğurlanır. Biz de Bursaspor kültürünü alarak ilerliyoruz" diye konuştu.

 

Çok çalıştığını ve A takımda forma giymeyi çok istediğini dile getiren Oğulcan, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

"Eksiğim çok. Özellikle hava toplarında daha iyi olmam gerekiyor. Hayalim ise A takımda forma giymek. Teknik direktörüm layık görürse A takımda kalmak isterim. Altyapı antrenörlerime de çok teşekkür ediyorum. İnşallah, onların yüzünü kara çıkartmayacağım."

 

ALTYAPI MENŞEİLİ OYUNCULAR ARTIYOR

Öte yandan Bursaspor'da altyapıda yetişen ve A takımla antrenmana çıkan futbolcuların sayısı da arttı. Yeşil beyazlı ekipte forma giyen Serdar Aziz, Okan Deniz ve Ozan Tufan'ın dışında genç futbolcular Oğulcan, Taha Can, Suheyl, Furkan, Barış Sinan Üstün ve Berat da A takımla antrenmana çıkan diğer isimler oldu.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu