Oğlan bizim kız bizim!

Bursaspor camiasının önde gelen isimleri, Türk futbolunun ve Bursaspor’un unutulmaz futbolcusu Sedat Özden’in kızı Yasemin Özden ile Özhan Pulat’ın nişan töreninde bir araya geldi.

 

Önceki akşam Almira Otel Osmanlı Meydanı’nda gerçekleşen törende Dilek-Sedat Özden çiftinin Bursaspor Reklam ve pazarlama bölümünde görevli kızları Yasemin Özden ile Hayriye ve merhum Bilgin Pulat’ın Bursaspor’da yardımcı antrenörlük yapan oğulları Özhan Pulat evlilik yolunda ilk adımı attılar.     Genç çiftin yüzüklerini Nergis Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Bursaspor Kulübü eski Başkanı ve Devlet eski Başkanı Cavit Çağlar ile Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam taktı. Çağlar ile Sağlam’ın kutladığı genç çift gecenin açılış dansını alkışlar arasında yaparken, konuklar Yasemin ve Özhan’ın Bursaspor Kulübü’nde çalışması nedeniyle, “Oğlan bizim, kız bizim” diye tempo tuttular.     Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu