Ofosu’nun sözleşmesini…

Yeşil beyazlılar, 12 Ocak’ta başlayacak devre arası transfer döneminde direkt ilk 11’de oynayabilecek 5 oyuncuyu kadrosuna katmayı hedefliyor.

Göreve gelmesinin ardından tüm maçları yeniden izlediğini dile getiren Teknik Direktör Tamer Tuna da transferlerle ilgili raporları yönetim kuruluna sundu.

YER AÇMAK GEREKİYOR
Yabancı transferi yapmak için elinde bulunan yabancı oyunculardan bazılarını göndermek zorunda olan Bursaspor’da yapılacak yabancı transferleri gidecek oyunculara bağlı. Yeşil beyazlılarda bu doğrultuda yolların ayrılmasını beklendiği ilk isim ise Reagy Ofosu. İstenilen performansı sergileyemeyen ve Haziran 2023’e kadar sözleşmesi bulunan 30 yaşındaki futbolcunun takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

PAZAR GÜNÜNE KADAR NETLEŞEBİLİR
Yabancı oyuncuların sözleşmelerini inceleyen ve oyuncuların menajerleriyle temasa geçen Sportif Direktör Deniz Kolgu bazı oyuncularla ayrılık zemini oluşturmak için yoğun mesai harcıyor. Yeşil beyazlılar pazar gününe kadar gidecek oyuncularla ilgili son noktayı koymayı hedeflerken kadrosunu fark yaratacak isimlerle takviye etmek için arayışlarını hızlandırdı.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ilk geldiğinde beni de yanılttı bu arkadaş… Resmen adamı Bakambu gibi bir yıldızla eş değer tutmaya çalıştık… Adamın işine saygıyı yok . Biz resmen radyodan televizyon gibi davranmasını beklemişiz…Bu vatandaşı getiren her kimse aslında en başta onu kulüpten içeri sokmamak lazım… Herkes biliyor kim olduğunu zaten…

  110
  6
  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   deniz kolgumuz buyurmuş,
   ”bazı futbolcularla ayrılmak, bazılarıyla anlaşmak için yoğun mesai harcıyoruz!”
   ahhh, yavrıııım kendinizi bu kadar çok zorlamayın ve de üzmeyin ne olur..!
   ne meraklıymışsınız be arkadaş OLMAYAN PARA! ÜZERİNE PLAN PROJE YAPMAYA VE ONU HARCAMAYA..!
   getir, gönderler ile bu transfer işlerini iyice kumara çevirdiniz.
   bu kumarın en çok kazananları siz profesyoneller. (futbolcu-antrenör-menajer)
   kaybedenleri de ne yazık ki biz taraftarlar, kulüpler ve alt yapı oyuncuları maalesef.

   10
   5
  2. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Matavz,jorquera,ofosu,Kubilay kesin gitmesi gerekenler..acolatse için daha iyisini bulabilirsek o da gidebilir.ama bulamazsak alternatif olarak yedek kulubesinde bekletilebilir .bize direk katkı sağlayacak futbolcu lazım..yani acaba tutar mı diyebileceğimiz futbolcular bize yaramaz..aziz behic,Şener ozbayrakli,eze, shehu gibi güçlü,kaliteli transferler anca bizi hedefe götürebilir..bunu adana demir yapmıştı geçen sezon devre arası..inşallah biz de yapabiliriz

   15
   1
  3. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Romanyada yaşıyorum ilk geldiği gün bütün sitelerin yorumlarına yazmıştım, bu adam bursaspor un futbolcusu değil diye, haklı çıkmaktan nefret ediyorum.

   43
  4. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Ben videosunu izlediğimde bunun amatör kümede bile oynayamayacağını yazdım, hep getirene kızıyoruz da alanın hiç mi suçu yok. Kim aldıysa sorumluluğu da alıp tüm masraflarını cebinden karşılasın.

   64
 2. Ofosu ve Acolatse, aslında, ikisinin birbirinden farkı yok, Acolatse biraz daha hızlı, ama ikiside, sonuç odaklı bir oyun asla oynayamıyorlar, sahada etkisiz eleman gibiler, yabancı kontenjanı için ikiside lüks. Kanat transferi yapılacaksa eğer, bence Jorguero gideceğine, Acolatse gitsin. Jorguero maç kazandırır, ama Acolatse kazandıramaz.

  58
  6
 3. Pertev efendi, 2. ve 3. bölgeye o kadar futbolcu sattın bari 1 tanesi yıldız olsaydı da vaziyeti birazcık kurtarsaydı. Hiç mi vicdanın yok oğlum senin. Buldun toy ve heyecanlı yönetim, öptün de öptün. Burnundan fitil fitil gelsin.

  23
 4. kandırmayın kendinizi 17 transferin 15 i çöpçüler kralı. biraz zalazar ile ismail iyi gibi. geri kalanı bizim gençlerimizin eline su dökemez.

  12
  1
 5. Sezon başında Volkan Şen e karşı çıkanlar Acolatze ve Ofosu ya kucak açanlar bilin ki Volkanın yürüyerek yapacağı katkıyı bunlar uçak hızında olsalar bile yapamazlar.

  11
  1
 6. İlk geldiginde 2.joshua John demiştim keza yanilmadik bir adım ileriye gitmek yerine hep geriye gidiyoruz iş bilmeyenler yüzünden

 7. Yeniden yapılanma çerçevesinde kim gidecek kim gelecek konusuna karışmayı yanlış buluyorum.
  Olması gereken ikinci transfer döneminin başlayacağı güne kadar anlaşmaların hazır imzaların atılmış lisansların çıkmış olmasıdır.
  Çünkü bu takımın kaybedecek salise si bile yok.
  Görevli sorumlu arkadaşlar elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.
  İkinci devrenin ilk çalışma gününde yenilerle beraber antrenman yapılmalıdır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu