Ofosu’nun Bursaspor kariyeri bitti!

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde gerçekleştirdiği basın toplantısında Reagy Ofosu'yu kadroda düşünmediğini belirtti.

Sakatlığı nedeniyle takımdan uzun süre ayrım kalan Bruno ve Enver Cenk Şahin ile ilgili değerlendirmede bulunan Mustafa Er, Reagy Ofosu için net konuştu.

Massimo Bruno bizimle çalışmalara başladı. Zaten geçtiğimiz hafta ciddi bir süre verdik. Antrenmanlara yüzde yüz çıkıyor.

Enver Cenk Şahin hafta başı antrenmanlara katılacak. Onun ciddi bir sakatlığı oldu. Onu hazırlayacağız. İnşallah bir daha tekrarlamaz.

Reagy Ofosu‘yu düşünmediğimi yönetime bildirdim. Bundan sonra aramızda Ofosu‘yu görmeyeceksiniz.”

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mertcan yorumuna yanıt olarak

   Abi adamlar alındığında abartısız neredeyse tüm medya ve sosyal medya alkış tutuyor videoları vb paylaşıyor bizde vay lan adama bak diyoruz .Adam kötü çıkınca aldıran hoca ise hocaya yada yönetime patlıyor.Ornegin Offasu, Alcolaste ve son alınan Pedro bunların videoları izleyince hepimiz efsane aldık sanıyoruz sahada o videolarda ki kimse yok 🤣

   21
   2
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Sen kendi oyuncuna küfür edip çöp deyip ıslıklarsan. O da böyle karşılık verir. Kimse fazladan fedakarlık yapmak zorunda değil. Bu sene en üzüldüğüm 2 topçu ofosu ve tim oldu. Kim kötü dediyse bir daha maç izlemesin lütfen. Özellikle de tim e sallayanlar.

    4
    9
 1. Teşekkürler Mustafa ER, defalarca belirttim, Ofosu ya Cumhuriyet Caddesinde saat sattirmam ben, sen de antrenmana bile alma

  49
  4
 2. Kiralık gelen futbolcular sadece boşa geçecek zamanlarını değerlendirmek için bize geliyor hizmet vermek için değil..

  29
  2
 3. OFOSU ile KEMBO mukayesesi yaparsak şunu söyleyebiliriz.KEMBO 30 dakika oynasa dahi verimli olan bir oyuncu idi.Buna rağmen hangi akılla ligin 2.yarısında oynatılmadı ve tam 1.250 000 AVRO,Yani TL ile 20 milyon verdik.OFOSU daha evvel iyi grafiği olabilir amma TİM gibi oda ya uyum sağlamadı yada artık ‘BATARYA,deforme olduki katk yapamadı.HAYIIRLISI OLSUN.

  18
 4. Niye bu adamı zamanında sen aldırmadan,mi.bu adan seni sezon başı getirdiğin adam ne oldu şimdi koca sezonun sorumlu ona kesildi..evet adam çok kötü ama sen aldın hocaa onu..

  7
  53
   1. @Semm yorumuna yanıt olarak

    Takımın başında ben mi vardım hoca olarak ,ben istemiyorum demek yoksa kukla hoca olmayacaksın, dersin benim sistemime uymuyor oynatmam diye ,illah alacağımı dediler ben yokum o zaman dersin sezon başı 1 maç sonra değil..

    1
    9

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu