Ödeme yapılmazsa eyvah eyvah!

Bursaspor Kulübü'nün bugün devlete olan borçlarla ilgili yapılandırmanın ilk iki taksiti ve peşinat ödenmesi yapması gerekiyor.

Ömer Furkan Banaz başkanlığındaki bir önceki dönem yönetim kurulunun girişimleriyle yapılandırılan vergi, SGK ve BUSKİ borçlarının 1 milyon 750 bin TL tutarındaki Haziran ayı ile yine aynı tutardaki Temmuz ayı taksitlerinin bugün ödenmesi gerekiyor.

Recep Günay Yönetiminin bugün ödeme yapmaması durumunda Bursaspor Kulübü çok önemli bir fırsatı kaybetmiş ve devletle olan yapılandırma anlaşması da bozulmuş olacak. Günay ve yönetim kurulunun peşinat olarak 17 milyon 440 bin liralık ödemeyi yapması gerekiyor.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Timsah1616 yorumuna yanıt olarak

   Recepte 3-4 milyon götürse işini yapmış olur.biraz zamanla bu işi yapar sonra bırakır gider.emeklilikte iyi iş…..kongre yapılana kadar soygun için zaman kazanmalı.vars imza niye direniyorum anlaşılır değil.başta kayyuma kalmasın diye aldım demedi mi?bu da cukka için zaman peşinde.bir iki gençle sözleşma yapılmaz görünüşte tabi bu umut vaad eden çocuklar bir yerlere gider.recepe ve yönetime de bir şeyler düşer.

 1. Ki muhtemelen yapılmayacak hadi Ali ay göster büyüklüğünü kulüp aynı kulüp arma aynı arma illa başkan olmak gerekmiyor zamanı gelince başkan olursun

  27
  43
  1. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

   Bizim başkanımız Recep günay yok öyle parayı başkası verecek sen koltukta oturcan pamuk eller cebe şuana kadar eylendik güldük artık hayatın gerçekler ile yüzleşme vakti

   3
   1
  2. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’u bu hale düşüren ve gelmiş geçmiş en kötü başkanına kurtarıcı gözüyle bakman sadece çorba ile alakalı olduğunu düşünüyorum

 2. Nasıl bir gurur, mide var sen de ya! Yani istenmemene rağmen nasıl durabiliyorsun hâlâ pişkin herif! Beni birisi istemese değil evinin, mahallesinin önünden geçmem. Dava da bahanesi, kaşıkla balinam kaşıkla Bursaspor’a gelen yardımları.

  17
  21
 3. Allah aşkına, yarın (1 Ağustos 2023) bu ödemeler yapıldı mı, yapılmadı mı? Yapıldıysa, hangileri ne kadar yapıldı bilgilendirir misiniz?

  14
  1
 4. Hangi aylara ait ödeme, Haziran ve Temmuz! Önceki yönetim ne yapmış, yapilandirmis. Cook iş yapmışlar. Niye odemiyorsunuz da yapilandiriyorsunuz! Nasıl olsa bırakıyorlar, gidiyorlar yapilandiriyorlar yeni gelecekler ödesin! Hangisi kolay, onu yapmışlar, yani topu taca atmışlar, yani tozları halinin altına süpürmusler. Başarılı bir davranış sergilemiştir. Şimdi birileri çıkacak, yeni yönetimi odeyemiyecekler, bunlar beceriksiz bunlar parasız niye yönetime geldiler diyecekler, fakat kendileri yönetimdeyken neden odenmedigini neden otelendigini sorgulamayacaklar. Vurun abaliya, alın size karalama konusu.

  6
  3
 5. ey yorumcular, bu laflardan sonra “ödendi” haberine sevindiniz mi üzüldünüz mü, doğru söyleyin

 6. yapılmasın şampiyon olduktan sonra bu kulüp neleri gördü ödeme yapıldığı sene küme düştük ali ay cebinden 100 milyon koydum dediği sene otobüse icra geldi banaz yönetimi herşeyi ödüyoruz dedi ama kulübün doğal gazı kesilmiş suları kesilmiş receb te aynısını yapar olur biter sizler bunlara alışık değilmisiniz böyle yapanları siz cok seviyorsunuz yaa

 7. Kulübün kilidini ben vurayım diye bu dayı geçmek istemiş başa 5 kuruş cebinden çıkmayacak adamları başkan yaptılar kulube yazık

  2
  1
 8. Yahu atçı recepte havalisinde para ne arar bundan medet uman kapatınn kulübü gitsin mis gibi nilüfer spor geliyor bursaspora bu adamı başkan seçtirenler rahatsanız mesele yok adam parayla 1 milyon km mesafeli kanlı kanlı argoda bukali derler

  1
  2
 9. Sayın Serdar Acarhoroz Beyefendi
  Nerelerdesiniz acaba
  Sizi şöyle piste alalim lütfen
  Pamuk eller cebe
  Verilen sözleri yerine getirme
  Vakti gelmiş

  1
  2
 10. Ali Ay neden ödesin ki parayı başkan kim ise öder.Zaman zaten kısaldı lig başlayacak bu saatten sonra kongre kararı alınsa ne olur.

 11. Sevgili Bursasporlular camia da tüm unsurları ile çok kötü durumdayız buralarda yorum yazarak sen ben kavgasına düşerek bir yere varamayız şehir olarak tüm camia sevgi ile saygı ile bilgi ile çözüm olur

 12. Sırtındaki gömleği ceketi sponsor firmaya ısmarlayıp parasını Bursapora yazdıran bir adam Bursaspoerun vergi borcunu nasıl ödeyevek? Vah Bursam vah!

 13. Böylemi büyük kulüp olacaz haziran artı temmuz ayı ödemeleri toplam 3.5 milyon tl yani yaklaşık 120 bin euro yapar bunu ödeyemiyorsun kapat kulübü gitsin 3.cü ligin bütçeleri bile bizden daha iyi..

 14. tüm taraftara ebru gündeşten demir attım yanlızlığa şarkısını hediye ediyorum. açın dinleyin sizi anlatıyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu