Ocak maaşlarını ne zaman alırlar?

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Hadi Grozav’ı bir nebze anlarım da Sow’u peşinat vermeden nasıl ikna ettiler, şaşırdım… Helal olsun… Hem Grozav hem de Sow, ücretlerini 5 eşit maaş şeklinde alacak… Sow’un 160 bin Euro, Rumen oyuncunun da 55 bin Euro aylıkları var artık… İlk maaş olarak da Ocak sonunu göstermişler… Arkadaşların Bursaspor’daki maaş politikasından haberleri yok galiba… 2 ay geriden gelindiğini hesap edersek, Ocak maaşını, Mart ayında alırlar umarım

47 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @duji yorumuna yanıt olarak

   Doğrular neden bu kadar gücünüze gidiyor. Oyuncular maaşlarını alamadıkları zaman, menajerlere söylemiyorlar mı? yada diğer takımlardaki arkadaşlarına eşlerine dostlarına anlatmıyorlar mı ? Bu durumda Bursasporun prestijini etkilemiyormu? Bu ülkede doğruları söyleyen neden hep Vatan haini ilan edlir? Aslında o doğrularda her zaman garibanın, işçinin, muhtaç insanların doğrularıdır.. Ama en çok bu tip insanlar tepki gösterir..

   2
   18
   1. @green holigans yorumuna yanıt olarak

    Green holigans sen nasıl bir taraftarsın ya nasıl söyleyebiliyorsun bunu ? bide şekilli bir nickname yapmışsın.. Sen aynı şirkette çalıştığın bir arkadaşından borç aldığında veremediğinde bunu bir arkadaşın daha biliyor sonra bir arkadaşın daha siz aynı bölümde çalışıyorsunuz sen utanıyorsun ama elbet ödeyeceğin için rahatsın.. Ama arkadaşlarından biri şirket mailinden sana ve herkese giden bir mail atıyor.. Bütün birimler bölümler herkes biliyor artık. Kasıtlı yapılan böyle bir harekete nasıl söversen bende öyle sövdüm bu duruma.. Ben bu terbiyesizliği kulübüm adına yediremedim. Sen nasıl yediriyorsun anlamadım..

   1. @monty yorumuna yanıt olarak

    Adam doğru mu yoksa niyetinimi söylüyor açıkça ben futbolcu olsam paramı almadan imzalamazdim diyor… Bunların bursasporlulugu işte bu kadar.

    13
    1
   2. @monty yorumuna yanıt olarak

    iyi de musa sow un 4 milyon euro yıllık sözleşmesi var arap kulübüyle. Yarım sezon 2 milyonun biz sadece 800 ünü vereceğiz, arap zatan 1.200 ödeyecek ona..Yani uzun lafın kısası Musa sow aç da kalmaz alacağı da…Bu orhan rusyalara gidip putinle el sıkıştı ya bir havalara girdi son zamanlarda..noldu 100 kişilik liste verdin 1 tane amorti çıkmadı..

    48
    1
 1. Bu gibi köşe yazarlarına artık taraftarların somut bir tepki göstermesi gerekiyor. Süha ile birlikte bu vatandaşın yazdıklarının Bursaspor’a 1 gram katkısı olmadığı gibi bariz zarar vermeye çalışıyorlar.

  80
  1
 2. Orhancım madem öyle o büyük Bursasporlu patronuna söyle de Hacı Ali Başkanın verdiğinin çeyreği kadar yardım yapsın klube maaşlar ödensin. Tam bir boş tenekesin!

  32
 3. Hep fitne fesat sokun bu takima orhan guney sanene topcularin paralarini ne zaman alcandan.Sanami dustu isini yap takima zarar vermekten baska isiniz yoj..

  28
 4. Madem bu kadar düşünüyorsun Cavit Çağlar babana söylede bi destek versin kulübe OrhAn efendi dostmusunuz düşman mı be kardeşim!!!

  28
 5. Özellikle fotoğraflı veya isimlerinin geçtiği haberleri futbolcularında tercüme ettirip okuduğunu bilen köşe yazarı senin hakkettiğin sıfat bu bile değil bencede takımı rezil etmeye mi çalışıyorsun? Sivrilmeye mi çalışıyorsun ? Amacın ne ? Ne yapmaya çalışıyorsun ??? Ne yapmaya çalışıyorsan bence çok yanlış yapıyorsun yeter artık.

  21
 6. Yazik sana Orhan…
  Şunu İstanbul basınından birisi yazabilirdi ancak ve sen bizi şaşırtmamaya devam ederek onlardan daha fazlasını yapıyorsun…
  Bu yazdiklarıni oyuncu da menajeri de okuyor…
  Yaziklar olsun…
  Bursa basını maalesef ne Bursalı ne de gercek Bursasporlu olmadı olamadi…

  16
 7. mart ayında alırlar umarım ne demek be ? amacınız ne sizin sönmez medya bitti siz başladınız siz ve diğer sanayiciler birazcık destek olursa öyle bir ödenir ki üzerine transfer bile yaparız ama yok konuşmayı biliyosun boş boş orhan bey ve diğer boş ağızlı medyamız !!!!

 8. Mali Genel Kurul da alınan yetki ile Dereçavuş’ta ki kulübe ait olan, lojistik tesisi olarak imar planı onaylanan 21-22 dönümlük arsa satılıp ondan 28-30 MİLYON TL gelir bekleniyor, bu gelecek gelir futbolcuların sezon sonuna kadar olan alcaklarında kullanılacak, bilginize Sayın Orhan Bey, bi gazeteci olarak bunu bence sen benden iyi biliyosundur.

 9. Aferin sana ne güzel haber yapmışsın. Gel kurdele takayim yakana . Siz kime hizmet ediyorsunuz anlamak mümkün değil. Sen yönetimi öveceğine musayi ikna etti diye üzüntünü belirtiyorsun nerdeyse. Dışarda düşman aramaya gerek yok içimizdeki ler yetiyor zaten

 10. şu adamın haberlerini neden yayınlıyorsunuz ısrarla arkadaşlar ? Para felanmı veriyor acaba bu yazılarının illa yayınlanması adına bize BURSASPOR’a ve TARAFTAR’a ne faydası var bu boş yazıların LÜTFEN yayınlamayın çok biliyosa katkı yapsın boş yapacağına yalak patronu!!!

 11. şu adamın haberlerini neden yayınlıyorsunuz ısrarla arkadaşlar ? Para felanmı veriyor acaba bu yazılarının illa yayınlanması adına bize BURSASPOR’a ve TARAFTAR’a ne faydası var bu boş yazıların LÜTFEN yayınlamayın çok biliyosa katkı yapsın boş yapacağına yalak patronu!!!

 12. Çıkar cebinden ver ozaman sanamı kaldı hesap yapmak çok biliyosan başkan adayı ol sen ne çok para muhabbeti yapıyosun yoksa senin arpayı vermiyolarmı diye laf yapıyosun

 13. Eskiden sağ olsun bursaspora yardım eden insanlar yardım etmeye korkuyorum niye çünkü verdikleri paralar hep cebe gitti bu yüzden bursasporumuz bu durumda

 14. Orhan sanane sana ne dert oluyor onların muhasebeci sinisin veya sunu soralım sana kimin masalını yapıyorsun

 15. Belli ki Her Zamanki Gibi Bu Kulübün İyiliğine Yapılanlar Faydasız Orhanı Rahatsız Etmiş.. Demekki Doğru Yoldayız..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu