O ürünler hazır

7 Haziran Pazar günü BursadaBugün'ün ilk kez duyurduğu "Bursaspor'a 16 bin cerrahi maske" haberinde sıcak gelişmeler yaşanıyor.

10’arlı kutular halinde 10 liradan satılacağı açıklanan cerrahi maskelerinBursaspor logolu” yeşil renkli kutuları matbaada hazırlandı.
Firma sahibi Cihan Çatallar, 10’arlı kutuları, 2 gün içinde Bursastore’a teslim edeceklerini açıkladı.

20 DEZENFEKTAN STANDINI HEDİYE ETTİ

İşadamı Cihan Çatallar, 16 bin cerrahi maskenin yanı sıra Bursaspor’a 20 dezenfektan standı bağışladıklarını açıkladı.
Bu 20 standın, Timsah Arena‘da “sağlık protokolü talimatı” gereği lig maçları için gerekli noktalarda ve Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri ile Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri‘nde kullanılacağı bildirildi.

YÖNETİCİ CAKALIOĞLU İLE GÖRÜŞTÜLER

Geçtiğimiz gün Bursastore‘dan Sorumlu Yönetici Kıvanç Cakalıoğlu ile görüşen Bursalı işadamları Cihan Çatallar ve ortağı Sercan Şimşirlioğlu, 16 bin cerrahi maskeyi yeşil-beyazlı kulübe bağışlamıştı.

10’LU KUTU CERRAHİ MASKE 10 LİRA

Buna göre; 3 katlı ve telli cerrahi maskeler, “Bursaspor ve Bursastore özel armalı” kutularda 10’arlı olarak Bursastore’dan 10 liradan satılacak.
Bursadabugün’e açıklamalarda bulunan Cihan Çatallar, Bursaspor logolu kutularla ilgili olarak, “10’arlı kutularda yer alacak cerrahi maskeler, 3 katlı ve telli olacak. Bursaspor’a hayırlı olsun” demişti.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İş adamı olarak tanesi 30 liraya mal olan standtan 20 tane koymuş 600 Tl para yapar. Ama standın en üstünde de koskoca dostlar yapı market yazıyor. İyi valla 600 liraya iyi reklam. Bursasporum kimlerin eline kaldı kahroluyorum. Bu sene çıkamazsak bu kulüp kapanır net söylüyorum. 90 milyon ile eskişehir bitti. Biz 600 milyon (bildiğimiz) ile ne yaparız. Allah belanı versin ali ay.

  11
  3
 2. Timsah Ağızlı maskeler yada cerrahi maskeler adamlar reklamını yaptılar, taraftar olarak Bursa store den gelir ne gelir, En fazla 10 bin kişi alsa, 100000tl kazandı kulup, maskeler de geç kalındı, yapsana 2 ay önceden, Çıkar Nisan Ayında şimdiye kadar 5000 kişi almıştı bile, eczanelerden marketlerden almazdı Bursa store den alırlardı…

  1
  4
 3. MASKE ÜRETİP SATIŞI için çok ama çok evvel harekete geçilmeli idi.BURSA gibi tekstilde kumaştan,dikime büyük bir potansiyel üretim gücü olan şehirde neden geç kaldık.
  ZARARIN NERESİNDEN DÖNÜLÜRSE KAR atasözü gereği hızla birçok noktada satmak lazım.Bu virus problemi hayli devam edeceğe benziyor.Her ay kulübe 200-500 BİN lira arasında gelir getirse fena olmaz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu