O sene Yeşil Bursa için bu sene!..

Olağan üstü kongre sonrası değişikliğe giden Yeşil Bursa yeni sezona şampiyonluk parolasıyla giriliyor. Şampiyonluk sloganı olarak "Haydi Yeşil Bursa 2. Lig'e" ve "O sene Yeşil Bursa için bu sene" olarak belirlendi. Fikir alışverişinde bulunduğumuz toplantıda yeni yönetimin ne kadar iştahlı olduğunu ve titizlilikle çalıştığına şahit olduk. 

 

Yeşil Beyaz devrim kitabı

Farklı işler ve farklı projeler yapmak isteyen yönetim Bursaspor'un şampiyonluk sonrası çıkan “Yeşil Beyaz Devrim” adlı kitabı satarak gelir kaynağı elde etmek istediklerini belirttiler. Başkan Mehmet Küçükyalçın forma göğüs, sırt reklamlarının anlaşmalarını yaptıklarını belirtirken kombine çıkaracaklarını ve maç günü gazetesi çıkartmak istediklerini belirtiler. 

 

Transfer'de önemli gelişmeler

İç transferde Mesut Özgür ile sözleşme yenileyen Yeşil Bursa Bursaspor'un alt yapısından yetişen Barış Demir ile de 2 yıllık sözleşme imzaladı. Transferler kesinleşmeden isim açıklamak istemeyen yönetim geçen sezon Yeşil Bursa'da oynayan, bu sezonda Yeşil Bursa forması giyecek olan Mert Ilıman'ın bu sezon sahada çok farklı olacağını belkide Bursaspor'un devre arası veya sezon sonu isteyeceğini belirtti. Mert'in çok çalıştığını ve yeni sezon elinden geleni yapacağını belirttiler. Ayrıca yönetim Metehan Bayrakçı ve Bilal Şeflek ile yola devam etme kararı aldı.

 

Maç günleri otobüs kalkacak

Geçen sezon Yeşil Bursa'nın ilk senesi olduğunu ve bu sezondan itibaren taraftarların maça kolay gelebilmesi ve çoğu kişinin stadyumun yerini bilmedikleri için otobüs uygulamasını yönetime ilettik. Bu yönde çalışmaları olduklarını belirten yönetim, Organize Sanayi veya Korupark metro istasyonlarının ordan taraftarlar için otobüs kaldıracaklarını belirttiler.

 

Yönetimin bizlere verdiği kitapçığın içeriği;

 

 

 

 

 

 

 

Yeşil Bursa başkanı Mehmet Küçükyalçın ve yönetim kuruluna bizi davet ettikleri için ekibimiz olarak teşekkür ederiz.

 

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu