O penaltı değilse kariyerimi bitiririm!

Bursaspor'un Ukraynalı golcüsü Seleznov, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde basın mensuplarına konuştu.

Hocasının kendisine güvendiğini ve bunun da kendisini eksta motive ettiğini ifade eden Seleznov “Benimle ilk toplantıda İbrahim Hoca konuştu ve ben de ona yardımcı olmak istiyorum. Şimdi çok daha fazla bir motivasyonum var. Bana gelir gelmez ilk 11’de şans verdi ve ben de golümü attım. Menemen maçında hakemler penaltı verseydi ben iki gol atabilirdim. Hakemleri eleştirmiyorum ama korkudan dolayı çalmıyorlarsa bu işi yapmasınlar. Eğer o pozisyon penaltı değilse kariyerimi bitiririm.” dedi.

Menemen maçı ile ilgili olarak konuşmasına devam eden Seleznov “on maça çocukça gol yediğimizden dolayı çok kızdım. İlk dakikalarda iyi oynamıştık ama öne geçmişken 2-0 da yapabilridik ama olmadı ve  geriye düşerek maçı çeviremedik. Hoca ile daha fazla çalıştıkça bizler de kazanmaya devam edeceğiz. İbrahim Hoca ile Türkiye -Ukrayna milli maçında beraber karşılıklı oynamıştık. Böyle kariyeri olan hocalar hep kazanma mantalitesine sahip oluyorlar.”ifadelerini kullandı.

 

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Seleznov tüm camia olarak sana inanıyor ve güveniyoruz.İnşallah atacağın gollerle bizi süper lige taşırsın.

  80
  4
 2. Sevgili bursaspor basını,başkana,sportif direktöre,hocaya,oyunculara,taraftara sallayacağınıza biraz hakemlere sallayın.3 sezondur doğruyorlar bizi,niye açmıyorsunuz ağzınızı.Nerde algı operasyonlarınız

  59
  1
 3. Kendimizi büyük camia olarak görüyoruz ama yıllardır bunu gerekli birimlere gösteremiyoruz. Büyük camia dediğin bu penaltı pozisyonu için TFF’yi sürekli rahatsız eder. Kendi kendimize büyük camiayız demekle olmuyor işte. İcraat yapmak önemli ama nerede öyle bir yönetim ?

  22
  1
  1. @Can Tigin yorumuna yanıt olarak

   büyük camia isen küçük başkan ve yönetimin olmayacak…Yazıcı dan sonra bu kulüpte başkanlık yapanlar değil başkan olarak taraftar gibi Özlüce ye giremez…

 4. bunu iş bilmez başkanına söyle ki tff de vyursun yumruğunu masaya…Ama nerdeeee…..>Daha elektrik faturasını ödemek için limak Nihat Özdemir e vermiş yuları..Gık diyebilir mi? Yensin Bursaspor un hakkı ne var..
  MEEESSUUTTT İSTİFAAAA

  13
  9
 5. Büyük Bursaspor taraftarı Cumartesi kırılma maçını oynayacağız artık herkes stada gelsin güzel bir atmosfer yaratalım lütfen herkes maça gelsin

  11
  3
 6. Bursaspor’ un hakkını ne başkan, ne basın sözcüsü ne de diğer yöneticiler arıyor gördüğünüz gibi Seleznov arıyor. Yazıklar olsun vasıfsız yöneticilerimize !

  11
  2
 7. Seleznyov vs umut birşey beklemek paraya önem vermiyor sadece Bursaspor için parasız oynar gibi düşünmek gibi birşey!! Bursaspor’un üstünde oynanan oyunlar ne hale düşürdü 1-2 puan fark varken takım 12 puan geriye düştü Hatay berabere kalırsa bu puan farkı İle ilk yarı tamamlanacak mağlubiyet ile 15 puan fark! hangi futbolcunun ismini biliyorsun Hatay’da? Selçuk Özer Seleznyov vs Gibi yok! Adamların üstünde çöreklenen yokki bilesiniz süt borç mandası varken oraya gidermi kimse!
  Bursaspor’un Üstüne Son Çöröklenme 13-15 Yeni Oyuncu Çoğu İşe Yaramaz Oyuncu Transfer Edildi Şimdi Bir 10 Tane Daha Transfer Edildimi Ödemeleri Yapılmayınca ve Hala Jires Kembo dan tut Battalasına Borcumuz Varsa Kapıya Zincirli Kiliti Şimdiden Vurun! Çünkü bu 500-600 Milyon Lira Borç Yani 100 Milyon Dollar İle Çıksak Sonuç Ne Olacak Bursaspor’un Tasfiyesi Dışında Ne Malımız Ne Mülkümüz Var Elde Olan Futbolcular 5 Milyon Dollar Etmez- Kaç Kez Denecek Bursaspor’un 500-600 Milyonu İle Rezidans Alan Tapu Zengini Olan Helikopterli Holding Olan Fabrikalarını Büyütüp Yenileyenlerden Bu Paralar Geri Alınması Lazım Büyük Bir Avukatlık Şirketine Verilse Olay ve Anlaşılsa Geri Getirme Paylaşımı 70/30% Paylaşım Çatır Çatır Geri Alırlar!

  6
  4
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   sevgili dostum…kimse isteyerek tek kuruş vermez…yaşanan iğrençlikleri senin benim gibi iş adamları da biliyor ve parasının lüp olacağının farkında…Mesela Bursaspor un muhteşem kadrosu ve Şenol Güneş dahil 9 futbolcusunu satan ve çöküşü başlatan BÖLENBAŞI nı konuşalım..Sıradan bir temizlik şirketi olan bu zat oğlunu evlendirmek için korupark garanti bnk.dan 20 bin tl kredi çekerken tam 1 yıl sonra Ertuğrul Sağlam ın jipini 400 bin tl ye aldığını gazetelerde okumadın mı?Ya da M.Ali Yılmaz adlı gazetecinin günlerce çarşaf çarşaf gazetelerde bu Bölenbaşı nın kızına ve kardeşine Balat tan evler aldığını,Kurşunlu dan villalar aldığını okumadın mı? Şimdi ben sana desem ki benim paramı lüplettin,bak beş kuruşun yokken şimdi şu kadar paran var desem..Beni iftira atıyorsun diye mahkemeye vermez miydin?İstersen gir google a bu adamın yazıları pehlivan tefrikası gibi günlerce yayınlandı..Peki bu Bölenbaşı bu adama dava açtı mı?Bırak dava açmayı bir tekzip yayınladı mı? Sonra ne oldu? Koca Bursaspor kongresi bu adamı ibra etmedi…Ya sonra? Kongrede ibra edilmeyen bu adam mahkemede aklanıverdi…Kim akladı? Konuralp Yeşil…Nerede şimdi bu Yeşil???Mesut Mestan ın yönetiminde…Yani neresinden bakarsan bak bir kokuşmuşluk…Hatta hepimiz Ali Ay a köpürüyoruz değil mi?O bile şunu dedi..Maçlardan sonra bir şirkete stadı 4 bin TL ye temizliğini yaptırıyorum…Geçen yıl Bölenbaşı stadın temizliğini 17 bin Tl ye yapıyormuş dedi…Sonra mı herkes sus pus…Neden? Çünkü arkalarında aynı siyasi figür vardı..Hani şu metal yorgunu olan…Burası Bursa…Ve ne yazık ki Bursaspor da da Karragöz-Hacıvat oyunu oynanmakta….Dolayısıyla kimsede zerre güven kalmamış..Niye parasını versin??

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu