O kupa Bursa’ya gelecek

Frutti Extra Bursaspor, Eurocup zaferi sonrası Bursa'ya döndü. Barış Spor Salonu önüne gelen Potanın Timsahları'nı binlerce taraftar karşıladı.

EuroCup’ta finale yükselen Frutti Extra Bursaspor kafilesini, Barış Spor Salonu’nda binlerce taraftar karşıladı.

 EuroCup’ta finale yükselen Frutti Extra Bursaspor, Bursa’da coşkuyla karşılandı.

Andorra’dan dönen Yeşil-beyazlı kafile, Barış Spor Salonu’na gelir gelmez, binlerce taraftar meşaleler yakıp, tezahüratlar yapmaya başladı.

Büyük bir coşkunun yaşandığı karşılama töreni, spor salonunun içine de sarktı.

Burada da oyuncular ve taraftar adeta bütünleşti. Bursaspor taraftarı, “O kupa Bursa’ya gelecek” tezahüratları yaparken, kupa sözünü de hem oyunculardan hem teknik heyetten hem de yönetimden aldı.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @UTKU EFE yorumuna yanıt olarak

   AYNEN ÖYLE..FİNALE YÜKSELEREK BİZE BÜYÜK GURUR YAŞATTINIZ ZATEN.. FUTBOL TAKIMIMIZ ŞU GÖRÜNTÜLERE İYİ BAKIN…İYİ BAKIN Kİ HANGİ KULÜBÜN FORMASINI GİYİYORSUNUZ İYİ ANLAYIN..

   18
   1
   1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    Kupa ile taçlandırmak muhteşem olur fakat olmasada daha henüz 8 yıllık bir geçmişi olan basketbol kulübüz için Avrupa’da final oynamakta başarıdır.

 1. Futbol takımımızın değerli oyuncuları şu atmosfer size örnek olmalı ! Bu camia böyle bir camia ! Tuttuğu takımi şampiyon yapar…!

  6
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu