O köy bizim köyümüzdür

S Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy'un bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Bursaspor taraftarlarının sosyal sorumluluk kapsamındaki çalışmalara duyarlılığını bilmeyen yoktur… Özellikle Ünitimsah şehir dışında bu anlamdaki aktiviteleriyle dikkat çekmiştir… Bu kez taraftar gruplarından Legend Teksas taşın altına elini koydu… Grup üyeleri ‘O köy bizim köyümüzdür’ projesi kapsamında Bitlis’teki Yukarı Süphan İlköğretim Okulu‘na defter, kitap yardımında bulundu… Beşiktaş maçında toplanan defter ve kitaplara ek olarak Bursaspor atkıları ile formaları da Bitlis‘e gönderildi… İşin en mutlu anı ise Yukarı Süphan İlköğretim Okulu‘ndaki miniklerin Bursaspor atkıları ve formalarıyla objektiflere poz vermesi oldu… Projede emek veren herkes büyük bir alkışı hak etti…

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Helal olsun duygulandım. Yalaka istanbul basını bir kere bile göstermez bunu haberlerinde. Bir istanbul takımı taraftarı bunu yapmış olsa hemrn yılın fair playine aday olurdu.

  15
 2. Emeği geçenleri can-ı gönülden tebrik ederim.Minik yavrularımızada milletine,devletine,insanlığa ve ana-babalarına faydalı evlatlar olarak yetişmelerini ALLAH dan dilerim.

  11
 3. takdir edilecek bir davranış. yardım edenlerden allah razı olsun.
  küçük kardeşlerimize de allah zihin açıklığı versin.

 4. Böyle güzel işler yapanları yürekten kutluyoruz. Örnek olmasını temenni ediyoruz. Oradaki yavrularımızın yüreğine dokundunuz ömürleri boyunca bunu unutmayacaklardır

 5. Bu tür yardımların başka şehirde yapılması güzel ancak Bursa’daki okullarımızın da ihtiyaçları var.Ben de Bursa’da çalışan öğrencilerini Bursaspor altyapısına yönlendiren bir öğretmenim.Bilgilerimi de paylaşayım Özel İdare İlkokulu Alemdar mahallesinde ve her türlü eğitim desteğine ihtiyacımız var.Ilgili destek olmak isteyen herkesten destek bekliyoruz.Kesinlikle para olarak değil kırtasiye ve giyim malzemeleri olabilir,saygılar.
  Murat Özgür Tanrıverdi -05434167282
  K

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı