O Hep 10 Numara!..

Ortada geçen maçta 18. dakikada buldukları golle avantajlı duruma geçerek kontrolü eline aldı. Ertuğrul Hoca’nın İnsua hamlesi yerindeydi. Takım biraz daha pas yapma imkanı buldu. Bu ligde rakibinize pas üstünlüğünüzü kabul ettirmezseniz, puan alma şansınız hiç olmaz. İlk yarının özeti; pozisyonu olmayan yavan bir 45 dakika şeklindeydi…

İkinci yarıya Rangers, gerçek oyununu oynayıp hızlı tempoda başladı ve sürekli pozisyon üretti. İlerleyen dakikalarda Volkan’ın şahsi çabalarıyla gol arama girişimlerimiz sonuç vermedi. Bu devrenin son 18 dakikasında ikili forvete dönüşte yapılan gol bulma denemesi, final pası eksikliği yüzünden skora dönüştürülemedi. Sonuçta, bu maçı da kaybettik.

Belki umutlarımız bu yıl için bitebilir ama, gözlemlediğime göre bu Bursaspor ligi şampiyon veya ikinci bitirerek, önümüzdeki yıl Şampiyonlar Ligi’nde yine mücadele ederek başarılı olur. Ancak transferde bu yıldan biraz daha fazla para harcanırsa… Maçta alkışlar Ömer Erdoğan ve Volkan Şen’e… 10 numara aramaya gerek yok. Kaptan Ömer her zaman 10 numara!..

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu