O hakeme Süper Lig görevi verildi!

Bursaspor - Akhisaspor maçının olay hakemi Yiğit Arslan'a ödül gibi görev verildi.

Ligin 24. haftasında oynanan BursasporAkhisaspor karşılaşmasında görev alan Yiğit Arslan, Bursaspor‘un üç penaltısını vermemiş Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er‘e kırmızı kart göstermişti.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Yiğit Arslan, Süper Lig‘de oynanacak Gençlerbirliği ile Kasımpaşa maçına 4’üncü hakem olarak atandı.

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Keşke Çanakale’de Gösterilen Direnç – İzmir Sonrası İstanbul ve Bütün Topraklarımız İçin Baştan Gösterilseydi Savaşı Mağlup Tarafta Bitirsekte Yunan ve Diğer Gevurların Eline Düşmeden Yakıp Yağmalarına İzin Vermeseydik ve Atıkları Her Adımda Onlara Büyük Zaiyat Verdirseydik Giremezlerdi Çekip Giderlerdi Çanakkale Gibi- Yoksa Irak’ı Nasıl Parçaladılar Hala Halkı Ölüyor O Bizde 100 Sene Devam Ederdi Atatürk Çıkmasaydı – Bir Daha Teşebbüs Ederlerse Her Karışı Bu Ülkenin Çanakkale Olması Gerekirki Adım Atamasınlar Burunları Baştan Kırılsınki Eli Kolu Sallayıp Gelmesinler – Onun İçin Bursaspor’un Durumunu Görüyoruz İçimizde Hala O Kendini Düşünenler Var 3 Milyon’luk Şehrin Neşesini Gözünü Kırpmadan Yok Edenler O 3-5 Kişi İçin Kendimiz Baştan Önlemini Alsaydık Bunlar Bursaspor’un Başına Gelmezdi Elektrikler Gazımız Kapanmazdı Herkes Gördü Yaptıklarını Ama Birşey Yapmadı Ve Sonuç Ortada!

   28
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    TFF,Yıllardan beri Bursaspor’un başarılarını hazmedemedi,Süper Ligde oynadığımız zamanlarda bile insiyatiflerini FB,GS,bjk,den yana kullandı çünkü bu üç takım,,medya, ve İstanbul ağaları böyle istiyordu.2010 yılında şampiyon olduğumuzda bunu tahmin edememişlerdi aziz Yıldırım bunu anlayana kadar iş işten geçmişti.maçta stadın direklerini yumruklaması bu yüzdendi.Bu arada hakem şerefsizin karşısında DİKİLEN Cüneyt KÖZ’ün alnından öpüyorum.Bu dik duruş hakeme değil İst.medyasına,ist.takımlarına ve TFF’na idi.

   1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

    Tabi verecekler Aldığı
    Talimatları gereğinden
    Fazlasıyla yerine getirdi
    Siz daha Uyanmadınızmı?
    Bir Bursaspor maçı
    Daha verirler al sana
    Büyü öldül FİFA kokartı

 1. HATIRA KOMBİNESİ HESAPLARI VALİLİK KONTROLÜNDEYMİŞ.LÜTFEN TAMAMINI FUTBOLCU VE PERSONELE DAĞITIN SN.VALİ…BU ARADA SENİN-BENİM 100 TL LERİMLE ANCAK BU KADAR OLUR.ÖZDİLEK,SÜTAŞ,EKER,BOSCH,KÖFTECİ YUSUF,CAVİT ÇAĞLAR,CELAL SÖNMEZ SÖZDE KENTİN DİNAMİKLERİ VE HOLDİNGLERİ…1000 ER TANECİK KOMBİNE ALSANIZ ELİNİZE Mİ YAPIŞIR?

  19
 2. Senin lobin olmazsa, Türkiye’nin gündemine elektrik kesintisi ve futbolcuların feryadı ile düşersen, ortalıkta başkan ve yönetim olmazsa,; adamlar seni pırasa gibi doğrar. Ve ağırlığın sıfırlanır.

  16
  1
 3. Bu Hakem sıfatı verilmiş şahsiyetin verdiği saçma sapan kararlarına hazmedemeyip tepki koyanlar ceza alıp takımının başında maça çıkamıyor… ve ne yazık ki esas ceza alması gereken bu şahsiyet süper ligde görev alıyor …

  Sonra birileri çıkıp hak, hukuk, adalet, liyakat gibi kavramlardan bahsediyor, Sevgili mhk adil olmadığın, dürüst olmadığın için, bir gün geliyor lobisi güçlü biri üzerine basıp ezip geçiyor sen ise kukla olarak geldiğin görevinden yine bir gün kukla olarak yok olup gidiyorsun…

  Maalesef güzel ülkemde bu kısır döngü yıllardır devam edip duruyor

 4. katılmamak mümkün değil adaletli yönetme olmadığı futbolda böyle ödülendirmeyle ne kadar yol alırsanız avrupada zaman gösterecek ki bu futbolda hic olmamak daha isabetli olur yoksa paranada emeğinede terinede yazık olur boşuna cırpınıp zamanını harcarsın

 5. Türkiyede futbol mafiaların iddia yoluyla para akladığı bir oyundur bu yüzden asla gelişemez daha da dibe batmaya mahkumdur batar da inşallah

 6. Sayın site yöneticileri baştan sogleyim Ali ayci falan değilim sadece Bursaspor taraftarıyım Ali ayın aciklamalarina neden yer vermiyorsunuz

  3
  1
 7. Lobimizin ne kadar kuvvetli oldugunu gorduk eskiden yazici bi sallardi hepimiz tamam derdik maci kaybettik ama soledikleriyle yazici agaci kokunden soktu helal olsun.Simdiki yonetimlerde 3 maymunu oynuyor..

 8. verirler verirler, kim BURSASPOR düşmanlığıyla ön plana çıkıyorsa onlar bu ülkede el üstünde tutulurlar, elbet bunların nacizane hesapları sorulur ama izleri bizde mutlaka çok uzun süre kalacaktır.

 9. Bu Mustafa Çağlar TFF’de ne iş yapar ne diye Bursa delegesi olarak federasyona girdi anlamış değilim. Haram zıkkım olsun onun yapacağı görev.

 10. futboldan soğudum artık. bir tek bursasporun maçlarını izliyorum başka izlediğim maç yok artık. ligi falan herşeyi belirleyen tff ile mhk gerisi hikaye. sen ne kadar çalışırsan çalış herşeyi belirleyen onlar. boşuna zahmet.

 11. Gençlerbirliği ve Kasımpaşa buna itiraz etmiyorlarsa gerçekten çok yazık, Türk futbolu için yazık yani. Bu adam (adam dediğim lafın gelişi) 2 hafta evvel adeta domates doğrar gibi doğradı bizi ve şimdi ceza yerine adeta ödül verilmiş gibi süper lig maçına atanıyor, alt lig falan da değil yani. Daha maç falan verilmemesi lazım buna. Çünkü bunun atandığı her maç o hem maçına atandığı takımlara hem bize hem de onun atandığı maçta alt lige atanan ya da o hafta maç almayan hakeme haksızlıktır ve haksızlık karşısında susan da dilsiz şeytanın ta kendisidir!

 12. Şaşırmadım.Bilakis böyle ödüllendirme bekliyordum.Zira ülkemde kim haksızlık,yolsuzluk,hırsızlık,soygun yapıyorsa ödüllendiriliyor.Herkes canının yanmasından şikayetçi amma kimse HAK’KIN ÜSTÜN TUTULMASINI,HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜN KABULÜNE,ADALETİN TECELLİ ETMESİ İÇİN GEREKENİ YAPMAK,YAPANLARA DESTEK OLMAK,ADALETİ TECELLİYE ENGEL OLANLARA KARŞI SESİŞNİ GÜR ÇIKARTTIĞI AZ GÖRÜYORUZ.

  Futbolumuzun yerlerde sürünmesi,ülke takımlarının dış rekabette nal toplaması,milyarların harcanmasına rağmen hala 5 sınıf ülke futbolu gibşi olmasında kasıtlı,haksızca kararlar baş roldedir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu