O haberler kaldırılacak!

Bursaspor Kulübü, ayağa kalktı. FETÖ'nün futboldaki yapılanmalarıyla ilgili yapılan haberlerde, Bülent KorKmaz'ı, Bursaspor eski teknik direktörü olarak belirtilerek yapılan algı operasyonuna sessiz kalınmadı. Enbursa.com'a yapılan özel açıklamada, "O haberler kaldırılacak ve derhal özür dilenecek. Bu tam anlamıyla basit bir algı operasyonudur" denildi.

Bursaspor Kulübü, “FETÖ‘nün futboldaki yapılanmasına ilişkin futbolcular Emre Belözoğlu, Arda Turan, Okan Buruk, Bursaspor eski teknik direktörü Bülent Korkmaz hakkında İstanbul Başsavcılığı tarafından soruşturma yürütülüyor” yönünde çıkan haberlere isyan ederek hemen harekete geçti.

Bülent Korkmaz’ın, Bursaspor eski teknik direktörü olarak gösterilmesi tam anlamıyla fiyasko olarak nitelendirildi.

Hali hazırda Antalyaspor‘u çalıştıran ve Galatasaray’ın efsane kaptanı olan Bülent Korkmaz‘ın birçok takım çalıştırması da göz ardı edilerek, direk Bursaspor‘un adını karalamaya yönelik bu olaya sessiz kalmayan Bursaspor Kulübü, gerekli adımları attı.

Enbursa.com‘a özel yapılan açıklamada, “Gerekli mecralar arandı. Haberler kaldırılmazsa davaların açılacağı ve mahkeme yolunun görüneceğini tüm medya kuruluşlarına ilettik. O haberler kaldırılacak ve derhal özür dilenecek diye kendilerine ilettik. Bu tam anlamıyla basit bir algı operasyonudur” denildi.

 

Gereki mecralar da hemen geri adım atmaya başladı. Milliyet Gazetesi‘nin internet sitesi haberi güncelleyerek, eski Bursaspor Teknik Direktörü yerine, Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz olarak haberi revize etti.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @. yorumuna yanıt olarak

    Beni eksileyen cahiller iyi okuyun : Tazminat davaları aracılığıyla sadece somut maddi veya manevi zarara uğrayanlar, yani gerçekten mağdur olanlar belirli bir tazminat tutarına hak kazanır . Yoktan mağduriyet oluşturarak para götürmeye çalışan kurnazlar ise anca avuçlarını yalar . Ama zaten hukuk bilinci ve bilgisi olmayan bir toplulukta yorumumun kabul görmesini beklemiyordum .

    1
    3
 1. Bu haberi geçen HABER SİTESİNİ protesto ettim.Yıllarca top koşturduğu,kaptanlığını yaptığı takım,milli takımında kaptanı sıfatı olan,halende ANTALYASPOR un hocası olan biri için ismini belirtmek varken kalkıpda BURSASPOR’umuzu zikredenlerin nasıl artniyetli,fiten-fesadçı ve BÖLÜCÜ VATAN HAİNİ OLDUKLARININ DELİLİDİR BU HABER.
  Zira BURSASPOR’umuzun altyapısını ve maruz kaldığı haksızlıkları gündeme almıyanların bu tarz haber ile NECASETTEN BAŞİKA HİÇBİR ÖZELLİKLERİNİN OLMADIĞI BİR KEZ DAHA TESCİLLENMİŞTİR.

  Sahi bu ülkenin kamu bankasından 700 MİLYON DOLAR KREDİ BU NECASETİ SAÇMALARI İÇİN Mİ VERİLDİ BU HARAMİLERE.

  20
 2. Adı geçen; ARDA TURAN, OKAN BURUK, EMRE BELÖZOĞLU, BÜLENT KORKMAZ,
  Firari olan; HAKAN ŞÜKÜR, ARİF ERDEM bu isimler açık değil mi,
  GALATASARAY camiasından çıkmış isimler, FETÖ’nün futboldaki merkezi hangi kulüp,
  Diye bir araştırma yapılırsa bunun bariz şekilde GS SPOR olduğu bellidir.
  Daha neyin kafasını yaşıyuosunuz sizler

  19

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu