O gururu yaşayamıyoruz

Bursaspor'da son haftalarda işler pek yolunda gitmiyor. Özellikle cezalı veya sakat oyuncuları olduğu vakit bu isimlerin yerlerini doldurmakta ciddi sıkıntı yaşayan yeşil beyazlılar, Çaykur Rizespor karşısında bunun en bariz örneğini yaşadı. 

 

 

Fernandao ve Şener'in cezaları, Emre'nin ise sakatlığı nedeniyle forma giymediği karşılaşmada Teknik Direktör Şenol Güneş, zorunlu değişikliklere gitmek zorunda kalmıştı. Ozan Tufan'ı sağa çekip, Şamil'e orta alanda şans veren deneyimli teknik adam, Holmen'i de bu bölgede kullanmıştı.

 

 

DİĞERLERİ DE OYNAMIYOR

 

 

Ancak sahada işler istenildiği gibi gitmeyince deneyimli teknik adamın kenardan pek fazla oyuna müdahale etme şansı kalmadı. 

 

 

Yedek kulübesinde alt yapıdan gelen Okan Kocuk, Süheyl Çetin, Ertuğrul Ersoy, Enes Ünal'la birlikte Bekir Yılmaz,  haftalardır oynamayan Ozan İpek ve Bakaye Traore yer bulmuştu. 

 

 

İlk değişikliğini Volkan'ın yerine Bekir'i sahaya sürerek yapan Şenol Hoca, diğer müdahaleleri ise uzatma bölümlerinde gerçekleştirdi. 

 

 

Alt yapıdan gençlerimizin A Takım kadrosunda olmasından gurur duyuyoruz ama şu görüntü Ç.Rizespor maçındaki skorun neden böyle olduğunu apaçık ortaya koyuyor

 

Olay

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu