Noyan’dan adaylık hazırlığı!..

Bursaspor Kulübü eski yöneticilerinden Timur Noyan'ın, yeniden aday olmak için çalışmalar yaptığı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Nur Aktaş ile görüştükten sonra kararını vereceği öğrenildi.

23 Ağustos’ta ilk oturumu gerçekleşecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesi, Başkan aday veya adaylarının kimler olacağı merak edilirken, adaylık için çalışma yapan isimlerin sayısı günden güne artıyor.

Bursaspor Kulübü eski yöneticilerinden Timur Noyan‘ın, yeniden aday olmak için çalışmalar yaptığı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile görüştükten sonra kararını vereceği öğrenildi.

TİMUR NOYAN KİMDİR?

Berteks Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Noyan, 1972 yılında Türkiye’deki Tofaş-Fiat fabrikalarının kuruluşunda görev aldı ve İstanbul Setur Oto’da satış ve servis müdürlüğü yaptı. 1975 yılına kadar otomotiv sektöründe etkili olarak çalıştı. Daha sonra bayii, servis ve yedek parça organizasyonları yaptı.

1975 yılında kendi aile şirketi olan Berteks’i kurarak tekstil sektörüne geçiş yaptı. 1975-2012 yılları arasında tekstil sektöründe büyüyerek Avrupa, Amerika ve 3. Dünya ülkeleri ile ithalat-ihracatı geliştirdi. Hala buna bağlı grup şirketleri faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.1996-1998 sezonunda Bursaspor Kulübü‘nde yönetim kurulu üyeliği görevinde bulundu. 1994 yılında Yeni Parti kurucu üyeliği ve Bursa il başkanlığı yaptı.

2005 yılında eski gözdesi olan otomotiv sektörüne dönüş yaparak Bursa ilinde 20.000 m² kapalı alan içerisinde satış, servis, yedek parça hizmeti sunan 15 yıllık tecrübeli ekibi ile Opel gibi General Motor markaları bayisi Neskar’ı kurdu.

Halen; tekstil, otomotiv, basın, televizyon, sigorta, madencilik ve inşaat sektörlerinde 1.800 çalışanı, 300 milyon $’lık satışı ile hizmet vermektedir.

İLK OTURUM 23 AĞUSTOS

Başkan Mesut Mestan yönetimi tarafından alınan karar gereği, Olağanüstü Seçimli Genel Kurulumuz ilk toplantısı 23 Ağustos 2020 Pazar günü saat 11.00’de Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda gerçekleşecek olup, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 30 Ağustos 2020 Pazar günü saat 17.00’de aynı yerde ve aynı gündemle gerçekleşecektir.

83 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Abi aday olacak kişiler niye sürekli belediye başkanından icazet alıyor, böyle gittiğimiz sürece hiçbir şey değişmeyecek.

  250
  25
  1. @Ats yorumuna yanıt olarak

   Tamam projeler falan olabilir ama belediyeler artık takımların ayak bağı bunu her yerde görüyoruz. Eskişehir, kocaeli, sakarya, biz şirketleşmeyen takımlar eriyor bir bir. Öte yandan göztepe, kasımpaşa, gaziantep, başakşehir hatta aşağıdan güçlü şekilde gelen samsun çok daha iyi yönetiliyor. Ve görürsünüz bunlardan başka şampiyonlar da çıkabilir 10 sene içinde. Diğer şampiyon takımların da işi zor

   14
   9
  2. @Ats yorumuna yanıt olarak

   Belediye işyerine denetleyici göndermemesi ve perde arkası acaba ne diyecek o yönden görüşme yapma gereği duyuyorlar.

   14
   8
  3. @Ats yorumuna yanıt olarak

   Bu adamda hiç siyaset tipi malum parti tipi var mı bu adamı asla başkan yapmazlar. Bursaspor ve Türk futbolu siyasetle yönetilmektedir. Bursasporuda bu hale getiren siyaset batağıdır

   15
  4. @Ats yorumuna yanıt olarak

   Bursa batık,gelen siyasilerden destek almazsa koltukta oturamaz.Fb,gs, başakşehir yalıyor ya.Malesef düzende siyasi desteği komple alamazlarsa işler zor.

   15
   3
  5. @Ats yorumuna yanıt olarak

   yaptıgı sey dogru eger bld baskanı desteklemezse bende baskan olmam. sonucta stad beledıyenın eger bırısı cıkıp 100 mılyon tl bagıs yaparsa buyursun gelsın. sonuna kadar ra ra RA-Dİ-KALLLL

   15
   21
  6. @Ats yorumuna yanıt olarak

   Bunlar geçen senelerde adayız deyip te çil yavrusu gibi sağa sola kaçanlar değil mi !? Herkes reklam peşinde benden söylemesi ! Bursaspor kimsenin çiftliği değildir hele hele isim yapma yeri asla olamaz…Sizler yüzünden bu işi yapacak gerçekten Bursaspor’ a gönül vermiş kişiler çekiliyor !

   15
   24
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Timur Noyan seçime girdi, Recep Bölükbaşına kaybetti. Hüseyin Akdemir seçime girdi, Ali Ay, a kaybetti. Hayri Yazıcı seçime girdi, Erkan Körüstan, a kaybetti. Kaçan yok aslında, bizim oy veren delegelerde iş yok. Çıkmak isteyipte çıkamayan, Bursaspor, a gönül vermiş isimler varsa isim isim yazarsan bizde öğrenmiş oluruz vesselam.

    59
    4
    1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

     2018 yılında aday olduğunu açıklayıp seçime günler kala adaylıktan çekilen kim !? Herkes kendi reklamı peşinde ! O halde yarın ben de adaylığımı açıklayayım seçime 1-2 gün kala hiçbir açıklama yapmadan çekileyim nasıl fikir nasıl reklam ama !? Çıkarın o at gözlüklerini…
     Çekiliyosan sebebini söyleyeceksin ! Hayri yazıcı da aynısını yaptı sonra meydan Mestan gibi kedilere kaldı !
     Bize müstehak demek ki…
     Bölükbaşı-körüstan-ali ay hepsi kendini durumlarını düzeltti açın gözünüzü taraftar desen kendi çorbasının peşinde !
     Böyle böyle koca çınar oldun çimen…

     13
     8
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Doğru söylüyorsun bunların alayı kendi reklamının peşinde bahk hüseyin akdemir yaptı reklamını çekildi bunuda görücez kıytırık başkan adaylarının eline kaldık

      9
      2
  7. @Ats yorumuna yanıt olarak

   Bu adam her sene adaylığını koyuyor sonra vazgeçiyor , bu adamında Ali AY , Mesut Mestan dan farkı yok bence , aynı ayarda birisi , bence en doğrusu Sn.Akdemir , hem ekonomik hem de lobi olarak ..

   15
   8
  8. @Ats yorumuna yanıt olarak

   Ulan bu Timur Noyan 76’ncı defa falan aday oluyor. Gör bak yine son gün kıvırmazsa ben bişey bilmiyom. Her kongre öncesi aynı muhabbet. Bir ay bedeva reklam, sonra vın turizm. Dooğru tekneye. Ablalar Göcek’te bekliyo.

   17
   13
  9. @Ats yorumuna yanıt olarak

   Bu kadar kafa yormasınlar , Ali Nur Aktaş bir yakınını başkan yapsın , bitsin bu dert..Nasıl olsa değişen bir şey olmuyor. Başarısızlık olduğunda herkes çil yavrusu gibi dağılıyor , olan bize oluyor , akp ye bir şey olmuyor…

   18
   7
  10. @Ats yorumuna yanıt olarak

   BU KADAR BORCU OLAN KULÜBE NASIL TEK BAŞINA GİRECEK GEERÇEKCİ OLALIM KİM BU KADAR BORCU TEK BAŞINA ÜSTLENİR BİR YERLERDEN GÜÇ GEREKİR SİYASİ GÜÇ MADDİ GÜÇ VE LOBİ

   18
   4
  11. @Ats yorumuna yanıt olarak

   BEN BİR TARAFTAR OLARAK SAYIN TİMUR NOYAN,A PEK İNANAMIYORUM ÇÜNKÜ DAHA ÖNCEKİSEÇİMLERDE BİR KAÇ KEZ ADAY OLUP SON ANDA ÇEKİLDİ BÖYLE ADAYLIK OLURMU ,,, YA OLURSUN SEÇİME GİRİPKAZANIRYADA KAYBEDERSİNİZ YADA ADAY OLUP. ÇEKİLMEZSİNİZ

   19
   6
  12. @Ats yorumuna yanıt olarak

   Bir takim projeleri olabilir. Mesela bir yatırım yapılacak bu yatırımda belediye arazisi olabilir ,yada buranın plan larının yapılması da belediye sorumluluğunda olabilir. Bunların meclisten geçmesi için de belediye başkanının onayı gerekiyor olabilir. Olaylara birde bu açıdan bakın

   26
   8
   1. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Hangi açıdan bakılsa da ortada bir gerçek öylece duruyor.
    Aday olma kararı alacak adaylar ön izin almadan adaylığını aciklayamiyorlar.
    Demek ki belediye başkanınin onayı olmadan ve belirli şartlar olusmaksızın başkan olunamiyor.
    Bence aday olmayı düşünenler sadece belediyenin değil şehrin tüm üst düzey idarecilerinin de fikrini almalılar.
    Bu durumun iyi yanları var olduğu gibi başarısız olunan tarafları da var.
    Örneğin son beş yıl alınan başarısız sonuçlar ve küme düşme.
    Baktığımızda belediye desteği alan bir takım kulüpler oldukça başarılı olabiliyor.
    Demek ki bizim de daha fazla katkı almamız gerekiyor.
    Madem ki belediyesiz olmuyor o zaman belediye ile devam.
    Kim seçilirse seçilsin işi çok zor.
    Bursaspor kulübü maalesef ki acınacak hale geldi.
    Bursa kenti bu durumu kendine yakistirmaz yakistirmamasi gerekir.
    Koskoca dört milyonluk bir kent.

    7
    5
     1. @Ufuk 1117 yorumuna yanıt olarak

      Ufuk 1117 kardeş.
      Sen resmi olarak açıklanan die rakamlarina bakma.
      Die üç milyonun biraz üstünde açıkladı da bunun pakistan lisi afgan i suriyeli si ırak lısı İran lısı var bir de afrika lilari var onlar o resmi rakamlarda olmayabilir.
      Bir de mevsimlik iscileri unutma.
      Böylelikle belki de kentin nüfusu beş milyon u buluyor.
      Bilgine.

      6
      2
   1. @hako yorumuna yanıt olarak

    Türkiye’nin geldiği hale bak. Çok acı yaa. Kulüp başkanı olmak için bile siyasetten izin almak zorundasın. Düşünün mesela şimdi Bayern Münih’e başkan olacak adam, gidip Münih Belediye Başkanından icazet alacak ha? Dikerler adamı be. O koca Bayern Münih camiası, Münih belediye başkanının üzerinden geçer valla. Ve de der ki, sen şehrin çöplerini topla, yollara asfalt falan dök, bu işlere de karışma. Ama malesef bizim ülkeyi bu hale getirdiler işte. Yazık. Çok yazık.

    23
    7
    1. @Günay yorumuna yanıt olarak

     Kardeş senin bahsettiğin takım stadın %80 ini kombine olarak satıyor,Bursaspor %20 sini bile satamıyor.Adamlarda bir tek taraftar çakma ürün almıyor,bizimkiler neredeyse Bursaspordan alışveriş yapmıyor.Sonra kim başkan olacaksa belediyenin ne derece kendisine yardımcı olacağını öğremmek ister.Ona göre hareket eder.Birde başkan adayları belediye başkanından icazet almak mecburiyetinde değiller.Rahmetli Yazıcı icazet alarak mı başkan oldu.Ama 450 milyon borç olunca herkes ince eleyip sık dokumak mecburiyetinde.Bana göre gerçek şu ki;Yeni başkan adaylarına destek verilmeyip,klüp yine M.Mestan’a bırakılmak istenirse ve bu oyuna kongrede tepki gösteren’isyan eden olmazsa Bursaspor’un kapısına kilit vurma zamanı gelmiştir.Acı ama gerçek.M.Mestan’da hiç utanma,arlanma yok,insan olağanüstü kongre kararı alıpta gelecek için,anlaşmalar yaparmı? Ya seçilemezse.Mestan bu tavırlarıyla bütün Bursaspor camiasıyla alay ediyor,hakaret ediyor veya Bursaspor’u sevenleri adam yerine koymuyor.Zannederim onun akıl hocaları böyle hareket ettiriyor,camianın tepkisinin ne olacağını sınıyorlar.Yoksa Bursaspor’u sevse ler,düşünseler ellerini Bursaspor’un üzerinden çekerler.

  13. @Ats yorumuna yanıt olarak

   İcazet için değil, işime karıştırmam demek için.. Zamanında bu adam son sandıkta kaybetmeseydi şimdi en az 2 şampiyonluğumuz vardı. Harika projeleri ispatlayarak anlaşmaları göstererek anlattı ama bölükbaşı seçildi, Hani şu Bursasporu mahveden kişi..
   Keşke aday olsa keşke seçilse. İdda ediyorum 5 yıl içinde 2. Süper lig şampiyonluğu gelir

   31
   12
  1. @merdivenüstü yorumuna yanıt olarak

   Ol madem seni tutanmi var belediye takimi mesela antep.belediye superligte 600 trilyon borcu var dimi ama bursa.450
   Trilyon ee napalim yani klube keske anomi sirkete satsalar yabanci borcu nsl oder baskanlar

   3
   6
 2. Belediye başkanı ile konusmak zorunda geçmişteki gibi bir kaç arsaya inşaat veya benzinlik ruhsatı ile belki biraz nefes alabiliriz. Kimse cebinden 130 milyon çıkarıp veremez.Cebinden 20 TL harcamayan taraftarın burada böyle birşey beklemeside insafsizlik.Keşke böyle olmasaydı bu kulübe futboldan anlayan bir başkan gelmedi.

  45
  3
 3. Niye belediye başkanı ile görüştükten sonra karar verecekmiş? Belediye başkanı Bursasporun nesi ya? Neden herkes onunla konuştuktan sonra karar veriyor? Abi spor ile siyaset bir araya gelmemeli. Aha durumumuz ortada. Bursasporun bu noktaya gelmesinin sebebi büyük oranda siyasetçiler. Şampiyon olduktan sonra bizden parazit gibi faydalandılar. Oy için bizi bitirdiler. Stad stad dediler hala ortada stad yok. Bizi bitiren bu siyasetçilerdir. Umarım bir an önce şirketleşmeye gidilir de takımın bi sahibi olur.

  39
  21
  1. @Görükleli yorumuna yanıt olarak

   sahibi (taraftarı) tarafından kapının önüne konmuş biri (kulüp) nereye gidecek ki?
   kurtar bizi baba diyerek, bizansa mı? TFF mı?
   3 milyon nüfusu, 45 bin kişilik stadı olan bir futbol kentinde 10 bin kombine (onunda yarısı beleş ve sırf protesto amaçlı) nedir ki?
   atılan 3-5 sms, satılan 3-5 ürün ne ki?
   her içeride dışarıda tribün ve para cezaları ne ki?
   rahmetli yazıcı da dahil kovulan, ağlatılan, taşlanan, dövülen, horlanan, aşağılanan. armaya, formaya, camiaya küstürülen başkanlar, teknik adamlar ve futbolcular ne ki?
   bu kulübün belediyeden başka gidecek kimi kaldı ki?

   15
   3
   1. @Pablito yorumuna yanıt olarak

    Olayı bu noktaya getiren Levent kızıla küfür eden ibrahim yazıcıya küfür eden Ertuğrul sağlamı ağlatarak gönderen taraftardır. Bırakın siyaset bizi buraya getirdi ayaklarını. Taraftar istifa

    22
    3
 4. Ben merak ediyorum. Acaba belediye başkanı Mustafa Bozbey olsaydı, Bursaspor’un geleceği nasıl şekillenirdi? Başkanın belediye başkanıyla görüşmesi, kulübün maddi durumundan ötürü anlaşılır ama AKP’nin Bursaspor üzerindeki planları bana nedense pek iyi niyetli gelmiyor. Hele bu zamanında “atanmış” belediye başkanına hiç güvenemiyorum.

  37
  20
 5. Herkez tutturmuş siyaset siyaset kardeşim bu takım belediye desteği olmazsa ayakta kalamaz bunu sokun kafaniza federasyon gelirleri temlikli taraftardan para yok e nasıl dönecek bu çark zamanında altepe aldığımız arazileri imara açıyordu simdi oda yok söylesenize nasıl dönecek bu çark

  18
  11
 6. benim anlamadığım adayların belediye başkanı ile konuşup adaylığını açıklaması ne alaka konuşacaksan klüp başkanı ile görüşülür mali tablo ödemeler hakkında bilgi alır kendine ve ekibine güveniyorsa çalıp çırpmayacaksa aday olur böyle olduğu sürece Bursaspor düzlüğe hiç bir zaman çıkamaz amatöre kadar düşer spor ayrı siyaset ayrı ikisini birbirine karıştılırsa işin işinden çıkılmaz saygılar Ankara dan 45 yıllık koyu bursasporlu

  13
  3
 7. Sevgili Bursasporlular şimdi herkes yorumlara başlıyor yok neden belediye başkanına soruluyormuş neden şu oluyormuş böyle olmalıymış bu yorumları yazanlar da aslında neden bu şekil olduğunu çok iyi biliyor lütfen saygıdeğer Bursasporlular bırakın artık siyaseti lütfen bırakın kafanızda ki hayat biçimini Bursaspor a uygulamayı herkes herşeyi biliyor sizlerde eleştirmek için siyaset yapmak için bu yolu seçiyorsunuz lütfen o stadyumda a partili de b partili ,a kökenlide b kökenlide yan yana oturuyor asıl güzellik bu yeri gelir a partisi destek olur eleştrilerimizi siyaset eksenli değil de kişisel bazda yapmak daha doğru olur mesela klübe üye olmaz üyeleri neen bunu başkan seçtiniz diye eleştirir ,maça gelir merdivenlerde duru yada kötü tezaruhata eşlik eder takıma ceza aldırır futbolcusuna küfür eder başkanı eleştirir depleasmana gitmez tirbün koşturana çorbacı der ,tirbün liderleri gücünü birlitelikten alır aslında bunu farkında olunmaz birde arkalarında güçlü onları yöneten abileri vardır icazet aldıkları
  Bakın Bursaspor da herşeyi ile dipte kimse kimse yi kandırmasın yok tirbün iyimiş güçlüymüş bir bakın tirbüncülerin toplantısında o fotoğrafta iyi inceleyin orada ki Büyük çoğunluğu zamanında Levent Kızıl a küfür etmiş EK başkan olmasını isteyenler di

  8
  1
 8. Belediye Başkanından icazet alınacaksa belediye başkanı takımın başkanı olsun. İsmini de Bursaspor büyükşehir belediyespor yapalım. Rahmetli İbrahim Yazıcı kemikler sızlıyor. Affet bizi Başkanım izliyoruz bizde. Kimsenin aday olacağı yok. Mestan devam edecek. Sonumuz hayrola. İsterseniz linçleyin.

  7
  3
 9. Belediye başkanı ile görüşmek zorunda projeleri konuşarak okey çıkarsa projeler hayata geçer rahat nefes alırız,ne alaka diyen arkadaşlara soruyorum Sabit gelir olmadan borç nasıl ödenir?

 10. NEDİR BU YA HER BAŞKAN ADAYI ALİ NUR AKTAŞ İLE GÖRÜŞME MUHABBETİ. BU KULÜBÜN NESİ OLUYOR BU ADAM.. SİYASET SİYASET DİYE DİYE SIÇTINIZ BURSASPORUMUZUN İÇİNE

  6
  5
 11. bu nasıl kafa böyle yok onunla görüşme bununla olmaz kaynak ta göstersenize cebinden para koyanı beyenmesiniz görüşme yapanları eleştirirsiniz cıkın ödemeleri yapın alacakları bitirin transferi yapın sonra konuşun yardım yapmadan belediyenin en azından arazi vererek nereden kaynak yaratıınız da aday yönlendirmeye kaktınız cok bile bile aday bile cıkmaz oldu kimse aday olmaz merak etmeyin bakalım nasıl cıkacaksınız işin icinden cok bilmişler mestan bile lüks size

  5
  2
 12. Timur noyan, Hüseyin akdemir, lemi keskin, ilhan uslu, mesut mestan bunlar toplanıp biraraya gelse başkanlık yarışına girmeden bi ekip oluştursalar yönetimi kursalar tüm bursa kenetlense ve bursasporu kurtarsak bu durumdan olmazmı?

  4
  1
 13. Alınır aktaş kim kardeşim onun işi belediye ile uğraşmak Bursaspor ile değil varsa yumruğunu masaya vuracak İbrahim yazıcı gibi adam çıkar ortaya herseyini koyar kimseden icazet alıp Korkmaz bize böyle başkan lazım korkusuz bütün bursa o başkanı sırtında taşır

  4
  3
 14. Yine siyaset. Ne bu ya. Alinur AKTAŞ Bursaspor için karar vericimi. Ondan icazet almadan aday olunmuyormu.. kendi göbeğini kesmiyorsan aday olma. Lazım değil. Kulübe ne faydası olmuş AKP nin. Daha başkan olmadan kucağına oturmaya çalışıyorsun. Daha timsahın kafası bitmedi.

  4
  1
 15. Boşuna Timsah değiliz severek öldürüyoruz çocuklarımızı …Daha adam aday olmadan bir sürü hakaret..Reklam yazmışınız ya pes doğrusu neyin reklamı Bursaspor’un reklam yapacak hali mi kalmış ama haklısınız reklamın iyisi kötüsü olmaz devam edin…
  Ben canlı yayında izledim Receplerin Timur Bey e nasıl hakaret ettiğini hatta tehdit ettiklerini..Hem de adam son dakikada geldi ki bilinçli yaptı ve korkudan çoğu delegeler kararını değiştirdi…
  Tüm bunlara rağmen yine aday oluyor siz de hakaret ediyorsunuz hani bizim öteki dinamitler nerede korkudan daha sormadan biz aday değiliz dediler..Yusuf Yusuf..
  Adam doğru yapıyor önce Alinur a gitmekle yine son dakikada gelip biri rezil eder,hakaret eder kim adamı koruyacak..taraftarlar mı ?

 16. Hüseyin çıktı rüzgar yaptı ortalıkta yok, arkasından Timur ordusuyla saldırıyor ama yine hüsran. Az öteye gidinde kumda oynayın. Taraftar içinden başkan çıkartırız biz merak etmeyin. Çekirdekçi başkanlar siziiiii…

  2
  3
 17. Anlaşıldı.noyan reklama basladi alinurdan icazet alacak.Siyasetin desteği evet ,siyasete dans etmek kabul edilemez.ayni şeyler tribunlerede geçerli.

  2
  5
 18. Alinur bey ile görüşüp karar verecekmiş. Gizli başkan belliyse, konu mankeni başkan seçme amaçlı bu göstermelik seçim niye? Bursaspor bu kafayla bölgesel amatör lige kadar gider. Sonra gelsin Yeni Bursaspor.

  2
  3
 19. Ya timur noyan aday olmuş yaşasın bursaspor başkan buldu ama yarın vazgeçer kesin bunuda söyleyeyim…hadi bakalım kolay gelsin reklamları izlediniz

  2
  2
 20. BU HABERLERI NERDEN CIKARTIYORSUNUZ. ADAMIN SAGLIK SORUNLARI ILE SIKINTISI VAR. KENDI AGZINDAN BOYLE BISEY DUYDUNUZMU. INANMAYIN BU TARZ YAZILARA..

  2
  1
 21. Hüseyin Akdemir reklamını yaptı ve aday olmayacağını açıkladı. Noyan da yarın aynısını yaparsa hiç şaşırmam. Kaldık yine Mestana…

  1
  2
 22. Proje vs hepsi hikaye inanın bu adayların hiçbiri bu sene Bursaspor un 4 maçını arka arkaya seyretmemiştir.En güzeli kimseden medet ummadan Eskişehir gibi onurumuzla oynamak hele ki siyaset bu kapıdan en son giren kişi olsun.Biz küllerimizden yeniden doğacağız.Açıklasınlar tüm ödemeleri taraftar el birliği ile bu işin altından kalkar yeter ki şeffaf güvenilir Bursa nın güveneceği parasız biri olsun. Düşsün yakamızdan şansız ve basiretsiz insanlar.Gün birlik günü

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu