Nilüfer Belediyesi Bursaspor’u önemsemiyor!

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ramazazan Çetin Kaya'nın dün gerçekleşen basın toplantısında tesisin bakımı ile ilgili kullandığı ifadeler dikkat çekti.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nin iç ve dış bahçe bakımlarının Nilüfer Belediyesi tarafından gerçekleştirildiğini belirten Ramazan Çetin Kaya yaptığı açıklamada tesislerin içindeki ve dış kısmındaki yabani otların büyüdüğünü, bu nedenle de belediyeye bir kaç kez çağrıda bulunduklarını ancak olumlu bir geri dönüş alamadıklarını ifade etti.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Siyasi bağlantı istemeyince hepiniz rererö yapmayı biliyorsunuz.Anlatamadık gitti.Ne Alinur Aktaş ne Turgay Erdem ne de başka bir siyasi bu kulübün kapısından içeri girmemeli dedikçe hepiniz beni afaroz ettiniz.Aktas suçlu da erdem suçsuz mu.Siyasi kimse o bayildiginiz Togg la tesis cimlerini ezen sayın varankta dahil olmak üzere kimse bu takımı düşünmüyor.Neyse siz ölüm uykusuna devam edin.Uyandiginizda koca bir şehir düşecek.Biz bir avuç milliyetperver ve şehrini seven safkan Bursalılar olarak size ağlamayacağız.

  66
  38
  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Ohhh ne güzel!
   Bir elimde cımbız bir elimde ayna umurumda mı dünya!
   Sorumluluk yok, destek diye bişey yok pabuç gibi bir dil, koca koca laflar çok,
   eleştir babam eleştir…

   12
   6
  2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Anlamadınız.Anlamayacaksiniz.Bizim paramızı hiç ediyorlar.Alinur Aktaş aylardır oduyormus.Kimin parasıyla ödüyor bir türlü anlayamadiniz?Alinur Aktaş cebinden mi ödüyor takımın borçlarını!? Onu geçtim bir tane sazan vardı.Nilufer belediyesi her yeri binaya çevirdi diye.Doganbey tokileri de nilüfer belediyesi mi yaptı? Ucube arenayi da nilüfer belediyesi mi yaptı? İnsanlar düğün yazısı yapıyorlar artık.Askimiz timsah arena gibi hiç bitmesin diye.Burada iki parti de hatalı ve suçlu.Kimse akapenin de cehapenin de çığırtkanlığı o yapmasın.Sizin paranızı aylardır Bursa’nın borçlarını kapatmak için harcıyorlar ve siz bunu marifetmiş gibi alkisliyorsunuz.

   Celladina aşık olan canım ve aziz milletim!

   39
   33
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    çözüm önerisi yoksa eleştiri en ucuz ve en kolay yol.
    sorun siyaset (ak parti ve chp) ise çare ne?
    kaldı ki belediye kulübe gitmedi, kulüp belediyeye gitti.

    şayet sorumlular aranıyorsa işte onlar.
    1- Rahmetli Yazıcıyı istifaya davet edenler, ona ültimatomlar verenler, gitmesi için protesto amaçlı tribünleri boşaltanlar.
    2- beş yıl aralıksız avrupa kupalarına gitmeye dudak bükenler.
    3- süper lig ikinci, üçüncü, dördüncülüklerine burun kıvıranlar.
    4- kendi futbolcularını kazma, kürek benzetmeleriyle yaftalayanlar.
    5- şamili alana bilmem kim yanında bedava! diyerek onlarla alay edenler.
    6- e. sağlam, s. aziz, O. tufan, E. Ersoy ve daha birçok oyuncusunu sevdiklerinin ve sevdiklerinin gözü önünde sahada ağlatanlar.
    7- bunlarla yetinmeyip, otobüs basarak kaptanlarını dövenler.
    8- içeride dışarıda demeden hemen hemen her hafta kulübe para cezası tribün kapatma cezası aldıranlar.
    9- tribünleri ıslık, homurtu, küfür ve protestolarla inletenler.
    10 ve bunlar gibi şu an aklıma gelmeyen sayısız saçmalıklara imza atanlar.

    çözüm önerilerim mi? bunları bu sitede temcit pilavı gibi defalarca yazdım. merak edenler geriye dönük yorumlarıma bakıp görebilirler.
    sadece şu kadarını tekrar yazayım.
    bursasporun eski günlere dönmesi çok maliyetli değil. sadece yolu biraz uzun.
    sıkıntı, bu uzun yolculuğu kabullenecek ve katlanacak bilinçte ve sayıda medya ve taraftarı yok…

    11
    3
   2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Koyun milletin diyecektin kardeşim her halde bursasporu bu hale getiren akp zihniyetidir otoparkı nilüfer belediyesimi peşkeş çeken alinurmu aldı ama bu halk koyun şimdide basket takımı yok edilecek seni bu yazından dolayı eksiliyenlerde koyunun ta kendisi hatta öküz batta eşşék hatta eşekoğlu eşşek bu milli s yaraşır

    28
    19
   3. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    ARKADAŞ SOKACAM PARTİNİZE YA YETER ARTIK AK PARTİ YAPMIYORSA HATALI CHP YAPMAYINCA KOLPA BIRAKIN BU İŞLERİ BELEDİYELER BURSASPORA DESTEK VERMEK ZORUNDADIR KİM OLURSA OLSUN BURSA BELEDİYESİ.BURSA MİLLETVELİLERİ İBARELERİNİ KULLANIRKEN İYİ GİT SONRA AMEDSPORA YALAKALIK YAPNIZ ORHAN SARIBAL

    34
    7
  3. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Yönetici bütün konuşma boyunca Alinur Aktaşı övmekten baydı. Turgay Erdem Barış spor salonunu Bursaspor basketbola bedava tahsis eden kişi. Alinur Aktaş ise Bursaspor Otoparkı alıp hafriyat sahaları verecem deyip vermeyen kişi. Eski bir Ak Partili olarak doğruları söylemek boynumun borcu.

   48
   10
   1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

    hakaret ve küfür olmadığı sürece
    her vatandaş fikrini beyan edecektir.
    fakat her söylenen % 100 doğru değildir..

    3
    1
  1. @radikal31 yorumuna yanıt olarak

   Şu hareketi buyuksehir yapmasa Osmangazi yapmasa demediğinizi bırakmazsınız. Partinizi bir kenara bırakın Bursasporu savunun. Akpliside chpliside mhpliside Bursaspora sahip çıkmak zorunda öyle yağma yok.

   4
   4
 2. ”ağlarsa anam ağlar” misali kulübün büyükşehir belediyeden başka dostu yok gibi duruyor.
  küfür, istifa çağrıları, acelecilik falan olmasa kulüp yeni bir yapılanmaya gidip belki kurtulacak ama camianın bilinçsizliği ya da sabırsızlığı yüzünden yerimiz de sayıyoruz maalesef.

  15
  22
 3. Yöneticilerden biri villasında ki ot biçme makinelerinden birini getirseydi de tüm yönetim kadrosu yarımşar saat sırayla biçseydi otları? Lafa gelince alayınız Bursaspor için ölüyorsunuz, icraata gelince “ühü ühü ühü bilidiyiyi iridik itliri bili biçmidilir” ya bırakın abi bu işleri.Ölüyü fazla yıkarsan ya osurur ya sıçar. 3 senedir ölüyü evire çevire yıkıyoruz. Bırakın da kulüp bitmiş gitmiş zaten.Seven böyle sevsin BAL liginde artık, sevmeyende sevmesin zorla değil ya. 4 milyonluk şehirden sen 1 tane futbol kulübüne sahip çıkamamışsın, kimse bana futbol sevgisinden bahsetmesin. Ne yöneticisi ne taraftarı futboldan zerre anlamıyor, hem anlamıyor hem sçıp sıvıyor. Keşke Başakşehir gibi taraftarsız ve şahıs kulübü olsaydık.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu