NİLBİAD helal olsun dedirtti

Nilüfer Bursasporlu İşadamları Derneği'nin (NİLBİAD) Akçalar'da bulunan Fahriye Sayarel İlköğretim Okulunun tadilatını üstlendi.

Nilüfer Bursasporlu İşadamları Derneği (NİLBİAD) tarafından bakımı üstlenen Akçalar Fahriye Sayarel İlköğretim Okulu düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılışa Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, NİLBİAD Başkanı Cengiz Kaya, Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı oyuncularından Can Maxim Mutaf, Erbil Eroğlu ve Tevfik Akdamar da katıldı.

Okulun ihtiyaçlarının tamamını  NİLBİAD‘ın üyeleri üstlenirken Akçalar Fahriye Sayarel İlköğretim Okulu‘nun dış çevresi yeşil-beyaz renklere boyanırken binaya ayrıca Süper Lig 2009-10 sezonu şampiyonu Bursaspor yazısı ve kupasının görseli işlendi. Okul bahçe iç duvarlarında ise merhum Şampiyon Başkan İbrahim Yazıcı‘nın resmini çizildi.

 

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Eleştirecek haber olmayınca kimse bişey yazmıyor farkın da mısınız ?! Bari ben yazayım helal olsun size NİLBİAD ! Helal olsun o okulda görev yapan ve yarının gençleri olacak çocuklarımıza Bursaspor sevgisi aşılayan değerli hocalarımıza ! Emeğinize sağlık ! Böyle değerli insanlar oldukça Bursaspor sevgisi hiç bitmez !

    21
  2. Böylesine güzel ve hayırlı bir işe imza atan,katkı koyan,emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.ALLAH sizlere dahada çok versin ki sizlerde güzel ve hgayırlı işlerde tasarruf ediniz.BURSASPOR ailesi inşaallah böyle güzel ve topluma faydalı hayırlı faaliyerler dahada büyüyecektir.

  3. Helâl OLSUN tek kelimeyle mükemmel olmuß unurunurunuzla duruşunuzla Nekadar büyük bir BURSASPORLU olduģunuzu göstermîşiniz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu