NİLBİAD “Biraz geç kalmadık mı?”

Nilüfer Bursasporlu İş Adamları Derneği (NİLBİAD) sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

“Camia ait olduğu süper lige hatta Avrupa liglerine geri dönmek için sabırsızlanırken başkan ve yönetimin transfer tahtasını açma konusunda henüz somut bir adım atmamış olması herkesi düşündürmektedir. Misafir olarak geldiğimiz bu ligin üstesinden gelebilmek için nasıl ki yöneticisinden taraftarına birlik olunması gerekiyorsa, sahada da takım olmuş bir oyuncu grubu olması su götürmez bir gerçektir.

Ligin başlamasına çok az bir zaman kala transfer tahtasının açılması, transferlerin yapılması ve kadroya dahil edilen yeni oyuncu grubunun birlikte oynama uyumunu yakalaması belli bir zaman alacaktır. Sayın başkandan soyut açıklamalardan ziyade somut adımlar atmasını beklemekteyiz. Ali Ay ve yönetimi istediğini başaramamış ve oyuncuları satamamıştı. Ancak gelinen noktada bu da panzehir olamadı.

Camia valimizden, belediye başkanından Bursaspor‘a özellikle bu zor günlerde tam destek beklerken, Mesut Mestan ve yönetiminin de transfer tahtasının açmasını istemektedir. Camiayı aydınlatacak bilgilendirmenin en kısa sürede yapılacağını umuyoruz.

Haydi Yönetim Sıra Sende!

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ünitimsah ve maraton sesin soluğun çıkmıyor. Kongrede de yoktunuz, görkem abiniz yönetimde değil diye.. nasıl fikstrü görünce içiniz acıdımı çok merak ediyorum

  61
  1
  1. @Enes yorumuna yanıt olarak

   Böyle açıklamalar yapacaklarına transfer tahtası’nın açılması için maddi katkı koysunlar;öyle 500 tane forma almakla eleştiri yapmak hakkımız demesinler; klubun hali malum eleştiri yapilacağına klübu yönetenlere yardımcı olmak elzemdir.şimdi yardimcı olunmazsa zaten ileride yardımcı olunacak bir klub’de kalmayacak.

   1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

    çok doğru söylüyorsun kardeşim kimse elini taşın altına koymaz sonra konuşurlar böyle yokmuydu içlerinde biri elbette vardı ama kulübümüzün durumu ortada kimse istemedi şimdi işkembeden sallarlar. Bursaspor da yönetimde olmak bursada iş hayatı için bir reklamdı hele ki başkanlık reklam yapmaya gelenler yüzünden bu haldeyiz

 2. Çok umutluydum mesut mestan bu sefer başkanlık fırsatı eline geçmişken değerlendirir hazırdır demiştim ancak olmadı. Ligler yakında başlayacak diğer takımlar ya transfer yaptı ya da kadrolarını korudu bizde ikisi de yok. Elde sadece altyapı karmamız var. Pek ihtimal vermiyorum ama inşallah gençlerimiz canlarını dişlerine takar da en azından ilk yarıyı iyi biryerde bitiririz.

  35
  1. @teksas1963 yorumuna yanıt olarak

   mestan tek adaydı tek kalmamalıydı ama kaldı arkasında birileri var onu birileri koydu oraya geyiğini bırakalım başkaları niye konmadıda mestan kondu her seçime seçilmesede adaylığını koydu diğer seçimlerde olan adaylar neredeydi?? bursasporun hali ortada herkes biliyordu mestan kabul etmeyedebilirdi ama etti diğerleri neredeydi hadi aç tahtayı demek kolay birlik olalım demekte kolay ama bu iyi niyetli bir paylaşım değil alttan alta mestan ın kuyusunu kazmaktır açmayı bizim kadar ister diye düşünüyorum ama eldeki şartlar bu şekilde ne olursa olsun mestana destek bu yazıyı paylaşarak olmaz heee ilk senede döneriz misafir geldik geyiğinide bırakalım gerçekçi olmanın yararını bursaspor görür bursaspor şuanda enkaz değil mağmanın dibinde bursaspor için hayırlı olan tahtayı açamadılar onu yapamadılar bunu yapamadılar değil nasıl yaparızdır iş adamları haydi sizi görelim …

  2. @teksas1963 yorumuna yanıt olarak

   NE DEMEK
   TAHTAYİ AÇMAK ZORUNDA
   ONU KİMSE ORAYA ZORLA GETİRMEDİ

   GETİRENLERDE FORMÜLÜ BULMAK ZORUNDA
   MESTANİN CAPI ZATEN BELLİ
   DİĞERLERİNİN YOLUNU KESEN LER BU İŞE BİR ÇÖZÜM BULMAK ZORUNDALAR

   12
   4
 3. Bursaspor a operasyon devam ediyor geçen yönetim benzeri şeyler gözüken oki devam ediyor ve edicek yavaş yavaş taraftar soğutuluyor ve maalesef taraftar olarak biz tepki vermek için başımıza bu işleri açan tribün liderleri denen bu maaş lı personel den ümit bekliyoruz. Yazık bize 80 lerde 90 larda babalarımız abilerimiz sosyal medya cep telefonu yokken bir bütün olup bunlara cevap verebiliyordu uyanalım bursa artık zaman birlik olma ve birlikte cevap verme zamanı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu