NİLBİAD 500 forma aldı

Bursamızın önemli derneklerinden NİLBİAD, 500 forma alarak kulübümüze destek oldu

Büyükşehir Belediye Stadyumumuzda bulunan Bursastore mağazamızdan 500 forma olan NİLBİAD üyeleri katkılarının devam edeceğini ve tüm derneklerin kulübümüze destek olmaları gerektiğini söyledi.

Bursastore’den Sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Ahmet Eraslan ve Nilüfer Bursasporlu İş Adamları Derneği başkanı Cengiz Kaya şunları söyledi;

Ahmet Eraslan: “Cengiz başkan ve tüm üyelere teşekkür ediyorum. NİLBİAD son zamanlarda adından söz ettiren bir dernek haline geldi, kendilerini tebrik ediyorum. Kulübümüzün içinde bulunduğu zor durum itibariyle derneğin bir kıvılcım yakması örnek olacaktır. Bu formaları Bursalı küçük kardeşlerimizde hediye edecekler. Kulübe katkı sağlamalarının yanında Bursaspor sevgisinin gelecek nesillere aktarılmasında büyük payları olacaktır. Kendilerine teşekkür ediyorum. “

Cengiz Kaya: “Sosyal medyadan yaptığımız bir çağrı vardı. Aldığımız 500 forma bizim için bir başlangıç. Bu formaları köylerde bulunan çocuklarımıza dağıtacağız. Bu sene özellikle desteğimiz artarak devam edecek. Şimdi hep birlikte Haydi Sıra Sende diyor ve tüm derneklerimizi desteğe çağırıyoruz.”

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman açıklamaları: Yeni sezondan beklentiler ve şampiyonluk yarışına da değinen Kocaman, “Şampiyonluk, Türk futbolunda bizim gibi takımlar için sorunlu konulardan biri. Konyaspor’un etap etap alması gereken yolu düşündüğümüz zaman, yarıştığınız takımlar yüz yılı aşmış Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray. Her sene genetik anlamda kodlanmış olarak şampiyonluğa oynuyorlar. Son 50 yılda Türk futboluna damga vurmuş Trabzonspor, araya girmiş sadece bir Bursaspor var. Lige şampiyonluk parolasıyla başlamak büyük bir yük ve sorumluluk.” açıklamasında bulundu.

  Avrupa ligleri açısından da benzer düşüncelerde olduğunu anlatan Kocaman, sözlerini şöyle tamamladı:

  “Oraya doğru yürümek, o derinliği sağlamak bambaşka bir şey. Hiçbir ölçüm yapmadan şampiyonluk için yola çıkıp da büyük bir hüsranla kümede kalma mücadelesi vermek, çok acı bir durum. Benim bütün derdim, bir futbolsever olarak, çok değer verdiğim Konyaspor’a bu derinliği kazandırmak. Önce sportif anlamda derinliği kazandırmak. Önce o derinliği kazandırabilirsek, Bursaspor’un da yaptığı gibi, bir şeylerin sıkıntılı olduğu anda araya girmek mümkün olabiliyor. Ancak önce üst seviyelerde oynayabilecek, dayanıklı, ne yaptığını bilen bir takıma doğru gitmek, ondan sonra da ‘Acaba olabilir mi ‘ diye genetik olarak şampiyonluğa kodlanmış takımlar arasından ön alabilmek önemli.

  9
  11
  1. @Çetin Serdar yorumuna yanıt olarak

   Anlasınlar işte şampiyon olmak ne kadar zor bişey. Bak başak şehirde dünya karması gibi kadro var ama kaç senedir şampiyon olamıyorlar. Demek ki şampiyonluk sadece takımla olunmuyomuş. Bütün şehir, taraftar , medya, 7 den 70 e herkesle olacak bişey bu. Tabi bir de Bursamız gibi hem kendi hem insanları kaliteli bir şehir olunca şampiyonluk neden olmasın? Konya için bu biraz daha zor. Bizde başakşehirin kadro olsa 10 sene şampiyon olurduk

   15
   2
 2. Küçümsemek gibi olmasın ama fenerin kampanyasına denk gelip biraz bakmıştım orada şahıslar 500 1000 forma alıyordu bizim ise dernekler topluluklar muhtemelen bu kadar alacak. Damlaya damlaya göl olur elbet ama bizim malesef gölden çok denize okyanusa ihtiyacımız var. Bir gün nilbiad 3 5 gün sonra onur market derken günler geçiyor tık yok. Öyle sıra sendeyle falan olacak iş değil kimse sallamıyor üstüne alınmıyor bile. Acilen kampanya başlatılmalı artık kim yanımızda kim karşımızda kim dost kim düşman görelim. Anca böyle kampanya ortamında baskı hisseder şirketler ve iş adamları yoksa böyle bir ortamda kimseden ses çıkmayacak.

 3. Güzel bir destek tebrik ediyorum emeği geçenlere
  Fakat yeterli değil, istersek 100 BİN FORMA satalım,
  Ama gelirin tamamının Bursasporun kasasına girmeyecek olan,
  Bir kampanya her zaman kusurlu doğmuştur, öncelikli hedefimiz
  BURSASPORA DESTEK, YARDIM KAMPANYASI olmalı, bunun tutarı da
  Tüm halkın katılımı adına sadece 20-TL olmalı.

 4. 5000 olsaydı keşke… yinede teşekkür ediyorum takım adına. Herkes elini koysa zaten bi takımın borcu koca bursa kentine koymaz.

 5. Sevgili Bursasporlular Bursaspor için yapılan her güzel şey için ayrımcılık ötekileştirmek yada farklı sözler söylenmemmeli kim yardımda bulundu ise alıkışlanmalı bu daha da büyümeli herkesim gücü nispetinde katkı koymalı teşekkürler tüm Bursa da yaşayanlar

 6. tebrik ederim ,güzel hareketler bunlar .Bursamızda bu gibi toplu alımları yapacak en az 50 bin firma var. Hepsi 200-300 forma alsa zaten ülkenin en fazla forma satan kulübü oluruz,hemde şehrin çocukları bayram eder.

  1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşım Bursapsor da derin Bursasporlular istedi ve düştük peki sen neden maça gelmedin ,forma almadın,maçta küfür edip takımına zarar verdin peki sen neden Bursaspor a siyaset karıştı dedin peki sen neden üye olmadın yani şehir suçlu herkesim kendi üzerine düşeni yapsa Bursaspor her yıl şampiyonluğun en büyük adayı olur ama yaptırmıyorlar işde o derin ciler Bursaspor küçük olsun benim olsun derdindeler borcu çok olsun ki bizim yönetebileceklerimizden başkası gelemesin sen ben ilk önce taraftar olup takına gerçek anlamda sahip çıkacaksın sonra üye olacaksın sonra gelip burda konuşacaksın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu