N’Guemo perşembe geliyor!

Bursaspor ilk yabancı transferini gerçekleştirmek üzere. İsmini ilk kez  Yeni Dönem gazetesinin duyurduğu N’Guemo’nun bu hafta içerisinde Bursa’ya gelmesi bekleniyor.

 

Transferdeki suskunluğunu bozmaya hazırlanan Bursaspor, yurt dışında yürüttüğü çalışmalarında sona geldi. Transfer Komitesi üyesi Erkan Kamat, Ada’da yürüttüğü pazarlıkların ardından, ilk kez  Yeni Dönem gazetesinin duyurduğu Nancyli orta saha oyuncusu Landry N’Guemo’yu bitirmek üzere Fransa'nın başkenti Paris’e geçti. Burada  Kamerunlu oyuncu ve menajeri ile bir araya gelen Kamat, İspanya'dan Real Betis, Almanya'dan Köln ve Yunanistan'dan Panathinaikos’un yanı sıra birçok Avrupa kulübünü peşinden koşturan 25 yaşındaki futbolcuyla büyük ölçüde anlaştı. Kamat, 30 Haziran’da bonservisini eline alacak olan N’Guemo ve menajerini Bursa’ya davet ederken, oyuncunun Perşembe günü kente gelebileceği öğrenildi.

 

Yeni Dönem Gazetesi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu