N’Guemo Olayının Perde Arkası!..

N'Guemo transferinde yaşadığı sorunları bu defa yaşamak istemeyen Bursaspor Yönetimi, bu kez titiz bir çalışma ile genç oyuncu yeşil beyazlı renklere bağladı.

 

N'Diaye'nin Bursa'ya gelmesinin ardından NTV Spor Haber Müdürü Devrim Çetin'e açıklamalarda bulunan Bursaspor Transfer Komitesi Üyesi İlhan Uslu, "Nancy takımından çok genç ve yetenekli bir oyuncuyu kadromuza kattık. N'Diaye bize uzun yıllar hizmet edecek kalitede bir oyuncu" ifadelerini kullandı.

 

N'Guemo transferinde yaşanan sorunları da dile getiren Uslu, "Biz Fransa'da N'Guemo ile kesin olarak anlaşmaya vardık. Transferde pürüz kalmamıştı. Ancak N'Guemo, bizim haberimiz olmadan Bordeaux ile anlaşmış. Biz de herkes gibi çok şaşırdık ve üzüldük" şeklinde konuştu.

 

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın isteği doğrultusunda oldukça genç bir kadro oluşturduklarının da altını çizen İlhan Uslu, "Hocamızın da istekleri doğrultusunda bu sezon genç oyuncuları kadromuza kattık. N'Diaye gibi gelecek vaadeden isimleri transfer ettik. Özellikle Tunay Acar, Ahmet Arı ve Mehmet Sak önümüzdeki sezon adından sıkça söz ettirecek" diye konuştu.

 

 Alfred N'Diaye, Fransa 1. Ligi'nde geçtiğimiz sezon 16 kez Nancy formasını giydi.

 

Bursaspor, N'Diaye'nin takım arkadaşı Faslı sağ bek Michael Basser ile de görüşmelerini sürdürüyor. Bu transfer de önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

 

Kaynak:NtvSpor.Net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu