Neymar Emre Bursa’da!

İlk kez EnBursa.com’un duyurduğu, “Bursaspor’dan Neymar Emre’ye davet” haberi gerçekleşti. 14 yaşındaki genç futbolcu Bursa’ya geldi.

Bursaspor Kulübü’nün geleceğe yatırım amacıyla İsviçre’den çağırdığı genç futbolcu Emre Karadağlı, Bursa’ya geldi. İlk kez EnBursa.com’un duyurduğu, “Bursaspor’dan Neymar Emre’ye davet” haberi de gerçekleşmiş oldu. ‘Neymar’ lakaplı 14 yaşındaki futbolcu, Vakıfköy’de denenmeye başlandı.

Genç futbolcunun kaderi ise yarın netlik kazanacak. Altyapı antrenörlerinin dikkatle izlediği Emre’nin, Vakıfköy’de kalıp kalmayacağını kendisi belirleyecek.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Afedersiniz ama çocuğun daha bu yaşta bi tarafını kaldırmayın. Ne neymarlar ne messiler harcandı gitti.

  62
  12
 2. Sonradan üzülmemek adına iyi etüt edip, karar verilmeli. İnşallah Bursaspor’umuz adına Hayırlısı olur..

  7
  4
 3. bırakın kardeşin adamı annesinden babasından ayırmayın çocuğu yeteneği varsa mahalle takımındada topçu olur o bu yaşta adma gurbet hasreti çektirmeyin

  2
  17
  1. @CAMCI yorumuna yanıt olarak

   sen merek etme CAMCI. beğenilirse ailesinin gelmesi şart koşulur. çocuğun psikolojisi bozulmasın diye bu yaş guruplarında genellikle böyle yapılıyor.

   15
   6
 4. Çocuk ne ara geldi ne ara alıştı ne ara oynadı da belli olacak kalıp kalmayacağı faydası olmayan isimlere milyonlar veriyoruz tutma ihtimali olan çocuklara şans verelim biraz

  2
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu