Neyin değişimi?

Bursaspor'un genç teknik adamı, yayıncı kuruluşa verdiği röportajla kafalarda soru işareti bıraktı. Başarılı çalıştırıcının, 'Ne gerekirse yapacağız' dedikten sonra muhabirin sorusunu yanıtlamaması ise dikkat çekti.

 

Süper Lig'in 10. haftasında oynanan Kasımpaşa maçında alınan 2-1'lik mağlubiyetin ardından Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın yayıncı kuruluşa verdiği demeç kafaları karıştırdı. "Değişim gerekli. İstikrarı yakalama adına oyuncularımızla konuşacağız ne gerekirse yapacağız" ifadesinin ardından Sağlam'ın kadroda revizyona gideceği öngörüldü.

 

NE GEREKİRSE YAPACAĞIZ Ligde oynanan son 3 maçta kadroyu bozmayan hatta oyuncu değişikliklerinde bile aynı yola başvuran Ertuğrul Sağlam'ın 'Oyun içinde ve dışında değişim gerekli' sözlerinin ardından 'Ne gerekirse yapacağız' açıklamasında bulunması kafalarda soru işareti bıraktı.

 

SORUYU YANITSIZ BIRAKTI Sağlam'ın yayıncı kuruluşun muhabirinin 'Ne gibi değişiklikler' sorusunu yanıtsız bırakıp hızlı adımlarla yayından ayrılması da dikkat çeken bir diğer unsurdu. Ertuğrul Sağlam'ın bu davranışı taraftarların yanı sıra, yayıncı kuruluşta ekranlara gelen Pazartesi Gecesi futbolu programında Şansal Büyüka, Tümer Metin ve Markus Merk'in de dikkatini çekti.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu