Net penaltımız verilmedi!

İzmir’de Menemen FK ile karşılaşan Bursaspor'da hakemin çaldığı ve çalmadığı düdükler saç baş yoldurdu.

Mücadelenin 37. dakikasında ceza sahası içinde yerde kalan Kubilay Sönmez‘in net olarak düşürülmesini es geçen maçın hakemi Alim Kandemir büyük tepki çekti.

Bursasporlu oyuncuların yoğun itirazları da sonuç vermedi ve yeşil-beyazlılar adına yüzde yüzlük bir penaltı pozisyonu verilmemiş oldu.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yönetim bu hakemi yerden yere vurun Bursa’nın büyüklüğünü gösterin. Böyle bir penaltı verilmemesi Türkiye liglerinde olacak şey değil. O hakeme düdüğü astırın. Kimse Bursaspor ile bu şekilde oynayamaz.

  128
  8
  1. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

   Evet penaltıydı ama hakem genelde iyiidi sonuçta kazandık penaltıyı konuşacağımıza daha iyi nasıl oluruz onu konuşalım derim ismai hocayla takım daha iyi dahada iyi olacak

   22
   25
   1. @Camcı yorumuna yanıt olarak

    Aynen genelde… yerinde düdük çaldı…tek vermediği bu pozisyon.

    Takımda kıpırdama var , Takım olma yolunda iyi sonuç… bizle beraber bu lige düşen menemeni güzel yedik bi kaşık yetti!!

    Ikinci yarıda baya bocaladı gençler….ha tam gölü yicez derken gölü bulduk.

    Ileri hızlı çıkmada ilerleme var … işte böle olmalı.😂👍👍👍👍

    6
    3
  1. @MRT1675 yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim dikkat ettim, pozisyon da hakem çok yakın ve takip ediyordu…

   Vermek istemedi…

   Yinede şansal olarak üç puanı kötü oyunla aldık..

   Takımda biraz olsun kıpırdama hissettim…ikinci yarı ha gölü yeriz derken attı gençlerimiz hura

   22
   4
 2. Her defasında kuklaları yani hakemleri konuşuyoruz ve kuklacıları yani perde gerisinden hakemleri yönetenleri konuşmuyoruz.
  SORUN,KUKLALARDAN ZİYADE KUKLACILARDA.
  Şampiyonluk sonrası bizi bu hallere getirenlerin başı kukla başkanlarla kukla kakemler ve onları yöneten kuklacılar değil mi?

  35
  6
  1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   Kuklalar, kuklacılar sadece masal. başımıza gelenler hep bu istanbul (fb. gs, bjk) yüzünden.
   % 35 fb + % 35 gs + % 20 bjk = % 90 taraftar gücü ile ülke futbolunun hem patronu. hem de sponsoru konumundaki bu büyütülmüşler.
   dolayısıyla ”futbol pastası!”nın sahipleri de.
   Adamların derdi sahibi oldukları pastaya başka ortaklar istememeleri.

   şampiyonluğumuz potansiyelimizi ortaya çıkardı. bu da onları korkuttu.
   bizi durdurmaları gerekiyordu.
   çünkü onlar için biz eskişehir, kocaeli ve sakarya gibi takımları cesaretlendirecek ve uyandıracak kötü ve tehlikeli bir örnektik.
   özellikle içimizdeki medya uzantıları ile bazen suni gündemler yaratarak, bazen de skorları kaşıyarak tribünleri yönetimlere karşı kışkırtıp gidişatımızı bozdular. buna rahmetli Yazıcı yönetimi de dahil.
   ve bugünkü hale getirdiler.

   bizim gibi potansiyelleri yüksek şehir takımları olan eskişehir, kocaeli ve sakaryanın yaşadıkları birer ortak rastlantı ya da tesadüf değil, doğrudan veya dolaylı yollardan istanbulun kendi için seçtiği diğer kurbanlardır…

   12
   2
 3. Biz hep yanlizdik bu lig ne ki üst ligde okende ogleydi amaç belli benim fikrim bu büyük şehir lerdeki takımları düşürüp Eskişehir Kocaeli Sakarya Manisa ve Göztepe gibi oranın taraftarlarını yeni nesile İstanbul’u n takımlarını tutturmaya aşılamak çocuk Tv’de vs kimi çok izler görürse kim şampiyon olursa ona bu aşıyı aşılamak için bir oyun ve bı tekim basardilarda bakın o şehrin taraftarları genelde.kimi tutuyor

  7
  3
 4. Belki de penaltıyı verse ve öne geçsek skoru korumaya gidip maçı verecektik. Her işte bir hayır vardır. Golümüz çok güzel bir dakika geldi adamlara fırsat kalmadı.

  7
  1
 5. Çıkarın taraftar gözlüklerinizi.
  Hakem flu pozisyonlarda takdir haklarını %60 Bursaspor lehine kullandı. NET!

  2
  9
 6. Mustafa genç kardeşimiz bal yapmayan arı misali topu birşeyler yapıyormuş gibi geveleyip duruyor ama sonuç yok çok top kaybediyor birebirde zayıf kendini geliştirmesi gerekiyor arkadan gelenler var kaparlar formayı..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu