Net galibiyet!

Maçtan önce kalite olarak bariz üstünlüğümüz vardı. Konvoyu görünce galibiyetten iyice emin oldum. İnanmış 1900 Bursaspor neferi kendinden emindi.

Maç öncesi Kiev , Demet ,Dilaver üçlüsü ile  ağırlığımızı hissettirdik. Maçla birlikte önce üçlü ile sonra diğer tezahüratlar ile fırtına gibi bir giriş yaptık. İlk yarının tamamını forse ettik. Balon Çarşı‘nın foyasını ortaya çıkardık.

Maçın ikinci yarısına da iyi başladık. Yediğimiz penaltı golü dahi susturamadı ama ne yalan söyleyeyim ikinci penaltı gardımızı düşürdü. Yine de toparlandık. Son ana kadar, sesimizin yettiği kadar mücadele ettik.

Bu satırları Vodafone Arena‘da çıkışı beklerken yazıyorum. Maçı pek izleyemedim. Önce bunun için okuyanlardan, sonra da nefesimin yetmediği, suskun kaldığım her saniye için buraya gelmek isteyip de gelemeyen renktaşlarımdan özür dilerim. Ama bilin ki sesim gidene kadar her biriniz için bağırdım. Hakkınızı helal edin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu