Nereden nereye?

Bursaspor'daki düşüş transfer piyasasına da yansıdı...

Geçen sezon son anda kümede kalan bu yıl da düşme korkusunu halen üzerinde hisseden Bursaspor, eski günlerini adeta mumla arıyor. Geçmiş dönemde birçok oyuncusuna transfer teklifi gelen Timsah, şimdilerde ise yanlış transferlerin kurbanı olmuş durumda.

NEREDEN NEREYE?

Geçmişte Sercan Yıldırım, Volkan Şen, Cedric Bakambu, Enes Ünal, Ozan Tufan gibi oyuncularına gelen transfer teklifleriyle gündemi farklı olan Bursaspor, özellikle son yıllarda altyapıda da başarısız bir görüntü çizerek, oyuncu satışında gerilerde kaldı. Şimdilerde gündemi meşgul eden tek Bursasporlu futbolcu ise Harun Tekin oldu.

GÜNDEM ÇOK FARKLI

Bursaspor’un mayıs ayında gelecek yeni yönetimi de oyuncuları elinde tutmaktan çok, verim alamadığı kramponları göndermenin çarelerini arayacak. Yeşil-beyazlılar sezon sonunda, hem alacakların ödenmesine hem de istenen performansı sergileyemeyen futbolcularla sözleşmelerin feshedilmesine yoğunlaşacak.

Kaynak
haberinadresi.com

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Akhisardan soner aydogdu, konyadan ömer ali sahiner, kayseriden güray vural bursaya gelmek istiyordu. Sonerin sözlesmesi sezon sonu bitiyor ömer aliyle gürayın sözleşmesi seneye bitiyor ama takas yoluyla kulüpleri kabul edecektir onlarda ayrılmak istiyor haberleri geliyordu. Yeni yönetim adayları için bunlar çok iyi birer koz olacaktır daha çok oyuncu var bosta, takas mutlaka denenmeli

  25
  7
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Şimdi bazı arkadaslar diyecektir scouting taraftarlar meydana çıkmaya başladı bos bos yazıyorlar diye ama ne yapalım hayaldemi kurmayalım ? işi yönetime bırakınca boban jovicler, saneler falan geliyo aklıma ne yapalım

   25
   1
 2. Sezon sonunda;
  HARUN TEKİN, WİLLİAM TROST EKONG, AZİZ BEHİC, ABDULLAHİ SHEHU,
  DZON DELARGE, BOGDAN STANCU, TOMAS NECİD
  hepsi de Milli olan bu 7 oyuncumuza iyi teklifler gelirse gönderilmeleri,
  kulübümüzün geleceği açısından doğru bir hamle olacaktır.

  10
  5
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Yazdıklarının hepsi rahatlıkla gönderilebilir çoğunun pek bir faydası yok vazgeçilmez zaten değiller. En iyisi Harun onun da yerini dolduracak gençler var. aziz in yeri de dolar diğerlerini zaten saymaya gerek yok satabilirsek çok iyi olur

   3
   1
 3. dün muhammed şengezer için 3m€ teklif geldi diye yazıldı. yalan haber mi yani. çok tutarsız haberler yapıyorsunuz. kimin yaptığı haber doğru şimdi ?

  5
  1
 4. stancu,necid,delarge kimse para vermez bunlara stancu para veren çıkmazsa seneye yedek olarak kalabilir necid para kazanamayız ama çok zarar etmeden gider delarge de aynı şekilde zarar etmeden gönderebilriz aziz,harun,ekeong için teklifler gelebilir en iyi fiyatlara satılmalı 3 ünün de yeri burda dolar ama onlardan gelecek parlara ihtiyaç var seneye bizi zorlayacak adamlar sercan ,sinan ,joshu john olur bunları kimse istemez bir sene daha bu çöplere para vermeye devam ederiz maalesef.

  4
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu