Nerede benim Divan Kurulu başkanım?

Evet sayın İdris bey… Size soruyorum neredesiniz?

Son 5 senedir hiçbir şeye sesini çıkarmayan siz, kongrede yeterli çoğunluk sağlanmayınca en kral duyarı kasmış ve “Nerede benim kongre üyelerim” diye bağırmıştınız. Biz de izlerken aslınızı bildiğimiz için sadece bakmıştık. Şimdi de biz soruyoruz “Nerede bizim Divan Kurulu başkanımız?” cevabını da biliyoruz ama malum siz lal olmuşsunuzdur. Her başarısız dönemde olduğu gibi, sene başı ortaya çıkıp, yok olmuşsunuzdur. Bir şarkı sözü var “Bir bakmışsın ki ben yokmuşum, üzülmeye doymuşum” yemezler İdris başkanım, yemezler… Sizin Bursaspor ile bir işiniz yok, olmadı, olmayacak. Siz sadece günü kurtarma, ses kesme, hizmet etme derdindesiniz. Çıkıp konuşsanıza. Liglerin başlamasına 4 hafta var acilen takım kurulmalı desenize. Susmasanıza sayın başkan, sesinizi yükseltsenize. Ama doğru izin vermezler. Ben yaşınıza hürmeten susuyorum, sadece eleştiriyorum da. Siz o koltukta hak veremiyorken, biz cephede çalışıyoruz. Sizler susarken en çok susması gereken, kulüp iç işlerine burnunu sokmaması gereken bizler konuşuyoruz. Tarih sizi hep yazıyor. Ama öyle, ama böyle. Bu sefer de yazdı.

PEKİ SEN NEREDESİN GÜLLÜLÜ?

Tayfur Serdar Güllülü bu camia bağımsız denetleme kurulu seçerken de aslında bunlar yaşanmasın diye seçti. Bunca yaşanan durumlar var. Ama sen ortada yoksun. Futbol Okulları 1 milyon rakama birilerine satılmış ama sen sus, pussun. Şimdi bana haberim yok diyeceksin sende haklısın. Bir Müzeyyen’e koca Bursa diş geçiremedi. Takdir ediyorum kadını yemin ederim. Yok server şifresi vermez, yanına adam alınır kovar, iş göstermez, yönetici bilgi ister vermez. Masaya yumruğunu vuracak bir Allah’ın kulu yok mu? Kimse de diyemiyor mu “Kardeşim sen çalışansın, çalışan. Buranın patronu benim” yok mu bu işin bir yasal prosedürü?

Neyse o konu daha sonra irdelenecek zaten. Ancak sayın Güllülü, Yalçın Canbaz’dan sonra herkes aynı performansı bekledi sizlerden. Mert, cesur, korkusuzca konuşmanızı. Geçtiğimiz senelerde bilgi akışı sağladığınız insanlar bile, sizi tanıyamaz olmuş durumda. Neden konuşmuyorsunuz? Bu sezon bu kadar para geldi, bu kadar şuraya verildi, şu kadar buna eklendi. Elde kalan bu, borç bu? 3 ay geriden gelen hesapları herkes biliyor, sen bize 3 ay sonrasını neden anlatmadın? Şimdi çıkıp açıklama yapmanı bekliyoruz. Futbol okulları satıldı mı? Bu takıma bu sene ne kadar para geldi? Kim ne verdi, kim ne aldı? Hangi yönetici ne kadar katkı sağladı, bu paralar nereye kullanıldı? En önemlisi içeride neler oluyor? Senden bir cevap bekliyor bütün Bursa

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @55timsah yorumuna yanıt olarak

    aynen kardeş bunlar icazet almadan iş yapamazlar
    zaten yapamıyolarda olan bursaspora oluyo Not ali ayı secenler yani omurgasız olan 1060 kişi inşallah bu dünyada ve öbür dünyada yüzünüz gülmez sürüm sürüm sürünürsünüz

    13
    1
  1. @zalim yorumuna yanıt olarak

   Daha ok beklersiniz.Levent Kızıl’a oturak firlatmadan ve küfür edip fenerli ilan etmeden önce düşünecektiniz.İnsallah gelmez sizin gibi taraftara.

   21
   1
  2. @zalim yorumuna yanıt olarak

   tek çare,
   1- ”size şampiyonluk değil, 4-5 senenin sonunda kurumsal bir Bursaspor vadediyorum” diyen tasaklı bir başkan. isminin-resminin hiç önemi yok.
   2- evet başkan. 4-5 yıl boyunca sonuna kadar senin yanındayız diyecek bilinçli ve sabırlı bir medya ve taraftar.
   bu iki şık dışında tüm yapılanlar ve söylenenler TRAŞ-HAYAL-MASAL…

   24
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Çok haklısın. Kulüp biraz palazlansın bu parazitler hemen bitiverirler. Kulüpler dernek statüsünden çıkmazsa bu düzen değişmez…

    17
  3. @zalim yorumuna yanıt olarak

   Taraftar grupları yada divan kurulu vs kimlerse artık levent kızılı ikna etmeli 1 sene daha kaybedersek bursaspor yok olur . hem iş camiasında hem spor camiasında sözü geçen biri levent kızıl

   24
 1. Soruyorum ??? BU 600 MİLYON TL BORÇ ( 600 TRİLYON ) BORÇ NASIL OLUŞTU .??? KİMLER NE YAPTI BU KADAR BÜYÜK BORÇ NASIL OLUŞTU. . KİMLER CEBİNİ DOLDURDU. ??? KİMLER CUKKA YAPTI ??? HESAP VERİN. ..

  19
  1. @Gullukten ad yorumuna yanıt olarak

   Konuştuğu zaman anlaşılmıyo ki zaten. Boru gibi sesi var. Ööööö dedi mi bişey anlaşılmıyo. Sadece Sayın Başkan, Sayın Divan diye başlayan ilk cümleyi anlıyom, hepsi o kadar.

 2. Ya idris sevinç konuşsa nolur konuşmasa nolur bu soruyu soran kim avukatlar kim bursasporu kimler konuşuyor kimlere kalmış ya

  8
  5
 3. Ebesinin…

  Levent Kızıl diyen arkadaşlar. Ona küfür eden 20000 dayansın kapısına özür dilesin. Belki düşünür o zaman, kim bilir?

  Vizyon sahibi Murat Yanıklar da unutulmasın. Bu ikili zamanında çıta atlatacaktı kulübe. Ama…

  8
  2
  1. @Fatihk16 yorumuna yanıt olarak

   Murat Yanıklar başkan olursa 2.başkan Tarık Çapçı, futbol şube sorumlusu Serkan Yetmişoğlu, Trabzon’dan Sorumlu Yön.Kur.Üyesi de Seda Çapçı ablamız olur.

   3
   3
 4. Adam kazık çakmış Bursaspor a adam gitmiyor birilerinin talimatıyla kulüpte ne olsa siyasetçi İSTİFA ETTİRİLMELİDİR.eN BÜYÜK PAPAZLARDAN BİRİ.Bursasporlu olsa bu kadar hainlik yapamaz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu