Neler oluyor Hamza Hoca?

Bursaspor’da işler hiç de iyi gitmiyor. Üst üste alınan Beşiktaş, Akhisar ve Kayserispor mağlubiyetleriyle sevenlerini kahreden ve Avrupa hedefinin tamamen uzağına düşen yeşil beyazlılar’da camia ortaya konulan vasat ve silik futbolunda şaşkınlığını yaşıyor. Gerek Akhisar gerekse Kayserispor maçlarında tanınmayacak kadar kötü bir görüntü ortaya koyan Timsah’ta Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’da tartışılmaya başlandı. 

ISRAR ETME ARTIK

Hamza Hoca’nin ilk göreve geldiği anlardaki heyecanını, hırsını takıma yansıtamamasından şikayetçi olan camia, kalan 4 haftada gerçek Bursaspor’u sahada görmek istiyor. Hamzaoğlu’nun eleştirildiği diğer nokta ise genç oyuncularına şans vermemesi. Sezon başından büyük umutlarla transfer edilen ve milyon Euro’ları cebine koyan yabancı oyuncularda ısrar etmesi artık bardağı taşırmak üzere. 

SAHADA GEZİNİYORLAR

Yeşil beyazlı taraftarlar kalan 4 haftada Vakıfköy’den çıkan genç yetenekleri sahada görmek istiyor. Hamza Hoca ile birlikte futbolcularda hedef tahtasında. Son Kayserispor maçında sahada gezinen, mücadele etmeyen ve yenilgiyi kabullenir yapıdaki isimlerle artık devam edilmemesi konusunda herkes hem fikir. Ali Ay başkanlığındaki yeşil beyazlı yönetimin sezon sonuyla birlikte bu isimlerle yollarını ayırması bekleniyor. 

olay.com.tr

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu