Nejat Biyedic’i anma maçı canlı yayınlanacak

Bursaspor'un efsane ismi Nejat Biyediç, eski şöhretler tarafından düzenlenen bir organizasyon ile anılacak.

Bursaspor‘un efsane ismi İmparator lakaplı Nejat Biyediç, vefatının 10.yılında, eski şöhretler tarafından düzenlenen bir organizasyon ile anılacak. Karşılaşma lifebursa youtube hesabından canlı olarak yayınlanacak.
Bursasporlu eski şöhretler, 15 Ağustos 2011’de 52 yaşındayken kaybettiğimiz Bursaspor eski Kaptanı ve eski teknik direktörü “İmparator” Biyediç’i anmak için bugün (cumartesi) bir gösteri maçı yapacak.

ANMA MAÇI MERİNOS STADI’NDA

Bu anlamlı Biyediç’i anma karşılaşması, Merinos Stadı’nda bugün saat 18.00’de başlayacak.
Biyediç’le birlikte, futbolcu ve teknik adam olarak aynı dönemde veya daha önce ve sonraki yıllarda görev yapan eski şöhretler, bu buluşmada futbolseverlere nostaljik bir futbol ziyafeti sunacak.

İŞTE ŞÖHRETLER KARMASI

Şöhretler Karması maçına katılacağı açıklanan bazı eski futbolcular şöyle:
Sedat Özden, Sinan Bür, Beyhan Çalışkan, Ahmet Kılıç, Vahit Doğan, Haluk Erdem, İsmail Ertekin, Maradona” Çetin Kahrıman, “Karaşimşek” Şenol Ulusavaş, A.Nail Durmuş, Ersel Uzgur, Nevzat Dinçbudak, Yalçın Gündüz, Adnan Örnek, Selim Özer, Deniz Kolgu, Okan Yılmaz, Hakan Cenkçiler, Pablo Batalla, Tolunay Kafkas, Taner Ertaş, Esat Bayram…

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Başımız sikistikca gel bizi kurtar Biyedic derdik, “Adam” para mara sormadan gelir görevini yapar bizi ligde bırakır giderdi !
    Allah rahmet eylesin…
    “Adam” olmak böyle bişey !

  2. Heykeli dikilecek oyuncu ve teknik adamlardan biriydi.Şimdiki nesil nerden bilecek.Gelecek adına Bursa ya bir yere adı veya herhangi bir kalıcı bir proje olabilirdi.İmparator un arkası boş tamamlamalısınız.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu