Nedim Yücel “Yollarımızı ayırıyoruz!”

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Yücel, Amerikalı forvet Mykal Riley ile yollarını ayıracaklarını söyledi.

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, bu sezon bekleneni veremeyen Amerikalı forvet Mykal Riley ile yollarını ayıracaklarını söyledi.

Yücel, TRT Spor‘da katıldığı Pota Altı programında yaptığı açıklamada, 34 yaşındaki ABD‘li basketbolcuyla ilgili olarak, “Forvetimiz Riley ile yollarımızı ayırmak üzereyiz. Mykal tecrübeli bir isim. Kariyerinde Fransa‘da şampiyonluk yaşadı. Fakat maalesef saha içinde gereken performansı alamadık” dedi.

Frutti Extra Bursaspor‘un, yabancı forvet için arayışlarını son aşamaya getirdiği bildirildi.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Böyle olması lazım eğer verim alamıyorsan karşılıklı anlaşıp gönedericen kusura bakma ben sana para ödeyeceksem sende o paranın hakkını vereceksin veremiyorsanda başka takıma gideceksin futbol takımımızda böyle olması lazım şimdi soruyorum igor , recep , musa , cüneyt katkı verdi mi bence veremediler göndereceksin acımayacaksın eğer acırsan acınacak olursun bunu unutmayacaksın eğer unutursan canın çok yanar

    26

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu