Nedim Yücel “Ligler devam ederse!”

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, koronavirüs salgını nedeniyle herkesin tedirgin olduğunu ve yapılan protokol gereği fedakarlık yaparak ülkelerine giden basketbolcularına teşekkür etti.

Koronavirüs salgını nedeniyle liglerin ertelenmesinin ardından Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, yabancı oyuncuların tedirginliklerini beyan etmeleri üzerine ülkelerine dönmelerine izin verildiğini kaydederek, kulüp olarak şartları sunduklarını ve her iki tarafın da iyi niyeti dahilinde protokolün yapıldığını belirtti. Yücel ayrıca, maddi açıdan fedakarlık yapan oyunculara ise teşekkür etti. Koronavirüs salgınının dünyada pek çok ülkede tedirginlik yarattığına işaret eden Yücel şunları söyledi:

ŞARTLARIMIZI ORTAYA KOYDUK

“Oyuncularımız da koronavirüs salgınından kaynaklı olarak tedirgin olduklarını ifade ettiler. Biz de kulüp olarak, karşılıklı uyum içerisinde bir protokol gerçekleştirdik. Maddi açıdan da büyük bir fedakarlık yaptılar. Sonuçta bu zorlu süreçte bütün kulüpler ekonomik olarak da zorlanacaklar. Ligler devam ettiği takdirde de oturup, yeniden konuşacağız. Devamı halinde şartlarımızı da protokole koyduk. Oyuncularımızın da şartlarımıza itirazı olmadı ve kabul ettiler. Gerek bu konudaki hassasiyetleri, gerekse sezon boyunca ortaya koydukları kişilikleri ve gösterdikleri performanslar için de kendilerine çok teşekkür ediyoruz.”

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İki tarafın iyiniyet çerçevesinde yaptıkları anlaşma hem kulüp hemde oyuncular için güzel bir davranış.Tebrik ediyorum.İnşaallah salgın en kısa sürede son bulur ve tekrar kavuşuruz.

  13
 2. Bjklı Nedim Yücel, Koyu BURSASPOR’lu yöneticilerden daha çok BURSASPOR’a sahip çıkıyor ve kulüp için çalışıyor. Helal olsun…

   1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

    HAYDİ SÖYLE tezahüratını yaptıran ve yapanlarda böyle bir düşünce var mı acaba?
    Ben kesinlikle Bursaspor’dan başka takım tutmadım.
    Ancak,geriye dönüp baktığımda Nedim Yücel,Ertuğrul Sağlam,Ali Tandoğan,Zapo,bu isimler bu tezahüratı yapanlara acaba bir şey hatırlatıyor mu?
    Şimdi de İbo’nun gardını düşürmeye çalışıyorlar.Kaldı ki ligler bitmeden.

 3. işte yönetim, işte profesyonellik,işte olması gerekenler. bazıları bunlardan ders alabiliyor mu bilmiyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu