Nedim Yücel “Cesaretin varsa açıkla!”

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, Beşiktaş maçının devre arasında yaşanan olaylarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Öncelikle, yaşanan olayla ilgili spor camiasından özür dileyen Nedim YücelBeşiktaş Antrenörü Ahmet Kandemir‘in kendi değerlerine hakaret ettiğini dile getirdi.

“CESARETİ VARSA AÇIKLASIN”

Yücel, soyunma odasına giderken, kendisine söylediği sözlerden sonra olayların patlak verdiğini söylerken, “21 yıl profesyonel oyuncu, 5 yıldır da Genel Menajer olarak bulunduğum parkede ilk defa böyle çirkin bir görüntü içinde bulundum ve bundan dolayı da spor camiasına özürlerimi sunarım. Fakat maç boyu tek amacı maçı provoke etmek olan O şahsın (Kandemir) bana dönerek, hayatımda en önemli değerlerimle ilgili söylediği, yanımdaki maçın gözlemcisinin de duyduğu sözleri, biraz cesareti varsa, kamuoyu ile paylaşmasını bekliyorum” dedi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. MAKUL BİR SÜRE TANIYIN AÇIKLAMAZ İSE SİZ AÇIKLAYIN VE BURSASPO OLARAK SÜRECİ TAKİP EDİN GÖZLEMCİNİN OLDUĞU BİR ORTAMDA BU YAPTIKLARININ BEDELİ ÖDENMİYECEKSE BU KADAR KİBAR OLUNMAZ TBF VE KURULLARINI GÖREVİNİ YAPMAYA VE MEŞRU ZEMİNDE HAKKIMIZI SAVUNALIM BU YAPTIKLARI KAÇINCI TERBİYESİZLİK

  22
  3
 2. Takım ortada yok nedim kimseye suç bulma kandemir zaten o çocuğu sen beşiktaş gibi bir takıma yeniliyorsan sorun kimde bjk 45 sayı farkla sahasında yenilmiş takım sen bu takımı yenemiyorsun yazık onda bunda suç arama

  5
  17
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Uzatmalık bir durum yok. Adam sonuna kadar haklı. Devre arasına girilirken yayıncı kuruluşun halen yayında olduğu anda Jimnastik antrenörü alenen tahrik ediyor. Olayın ciddiyeti Nedim Yücel’in aniden hararetlenmesinden net bir şekilde anlaşılıyor.
   Jimnastik kongre üyeliği dışında benim için Nedim Yücel on numara menajerdir. Kaldı ki, yıllarını spora vermiş bir adamın herhangi bir spor kulübüne üye olması başka bir kulübün başarısı için çaba sarf etmesi profesyonellik olarak görülüp doğal karşılanabilir.

   13
   2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu