Nedim Yücel Bursaspor’da

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Bursaspor Durmazlar'da Genel Menajerlik görevine Nedim Yücel getirildiğini duyurdu.

Biilgilendirme şöyle:

Türkiye Basketbol Ligi‘nde mücadele edecek Bursaspor Durmazlar‘da Genel Menajerlik görevine Eski Milli Basketbolcu Nedim Yücel getirildi.

18 yılı Süper Lig olmak üzere 21 yıllık profesyonel basketbol kariyerinde bir çok takımda forma giyen, Milli Takımlar seviyesinde 50 maça çıkan, Süper Lig‘de 2 kez geçtiğimiz sezonda TBL‘de ribaund kralı olan Nedim Yücel Bursaspor Durmazlar’da Genel Menajerlik görevini üstlenecektir. Nedim Yücel’e yeni görevinde başarılar dilerken Bursaspor Durmazlar ailesine hoş geldin diyoruz.

Bursaspor gibi büyük bir camiada görev yapacağı için heyecanlı olduğunu belirten Nedim Yücel sözlerine şöyle devam etti;

“Aktif sporculuğumun ardından yöneticilik kariyerime böyle büyük bir camiada başlayacağım için çok heyecanlı ve gururluyum bana bu görevi layık gören Başkanımız ve Yönetim Kurulumuza çok teşekkür ediyorum.Şemsettin Baş gibi kariyer sahibi ve hedefleri olan bir antrenör ile çalışacağım için kendimi şanslı hissediyorum .Geçtiğimiz sezon Süper Lig’in kapısından dönen Bursaspor Durmazlar’ı çok çalışarak hakettiği Süper Lig’e ardından Avrupa Kupalarında mücale edecek duruma getirmek istiyoruz.

Bu sezon ligin standartlarının çok üzerinde bütçeler ile yola çıkan takımlar oldu ancak bizimde en büyük güvencemiz taraftarımız.Teknik ve idari kadromuzla beraber geçtiğimiz sezon olduğu gibi onların büyük desteğine layık olacak terinin son damlasına kadar sahada mücadele edecek bir takım yaratıp Süper Lig hedefimize ulaşacağız”

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursa da yerleşik , yıllarca TOFAŞ forması ile Bursa Basketboluna hizmet etmiş.en önemlisi Şemsettin Baş ile uyum içinde ayrılan bütçeye göre çok büyük başarılar sağlamış Murat KONUK’u tartışmalı bir şekilde gönderiyoruz.Sonrasında ilk defa menejerlik deneyimini(stajyerliğini ) Bursasporumuzda yapacak olan yıllarca Beşiktaş forması giymiş birini menejerliğe getiriyoruz.PES YANİ ALİ AY VALLAHİ DE PES BİLLAHİ DE PES.

  38
  1
  1. @timsah1964 yorumuna yanıt olarak

   Murat konuk maaşının iki katını istemiş ve de İstanbul basınına bilgi sızdırmış o yüzden yollamışlar.bilip bilmeden konuşmayın

   1
   1
 2. Tofaş’ı desteklerim maçlarına giderim nasılsa loca aldılar tribün isim aldı 1. lig’de maç seyrederim Murat Konuk’a yapılan haksızlığa tahammül edemiyorum yeter artık bu ne sorumsuzluk kongre üyesiyim Ali Ay sana bundan sonra oy değil selam bile yok

  21
  1. @teksas yorumuna yanıt olarak

   Murat konuk maaşının iki katını istemiş ve de İstanbul basınına bilgi sızdırmış o yüzden yollamışlar.bilip bilmeden konuşmayın

 3. İşte sizin istifa etmenize en büyük sebeplerden biride bu sebepsiz BURSASPORU seven ve görevini yapan insanları gönderip yerlerine neidüğü belirsiz bizans yetmelerini takıma katmanız. Bu herifi 8taşlıların tebrik ettiği yerde bizden kimse iyi bir söz beklemesin.Ali ay Murat Konukun istifa sabebini açıkla ve yönetiminde ki 8taşlıları kov eğer yapmazsan sende bu bizansın değirmenine su taşıyorsun demektir.

  17
 4. Ya Ali Baba hiç dikkat ettin mi? Daha bursaspor çalışanlarını azaltıcaz dedin. Yaklaşık 7 kişiyi işinden ettin. Ki daha da eksilen-gönderilen olmadığına göre plan çalışan sayısını azaltmak değildi. İşini iyi yapan Bursasporluları uzaklaştırmaktı. Şimdi Murat abiyi yolluryosun. Yav Ali Başkanım bu yaptığın oldu mu şimdi? Neredeyse süper lige çıkan yönetimi niye dağıtıyorsun. Sen mi ilgileniceksin? Ya en kolau yolu kadro korumakken neden işini iyi yapan insanı şaibeli yolluyorsun?

  Başkan seni Ali Ademoğlunun istifasını kabul etmememenle tanıdım. Çalışanları ve en son da murat abiyle yolunu ayırmanla noktanı koydum.

  Bu takımda işini iyi yapan kalpten Bursasporluların önü kesiliyor. Açık ve net! Kongre günü oylarınla başbaşa kaldığında nerde yanlış yaptım diye dövünme.

  Az laf çok iş yapmalı başkan.

  1. @Yeter yorumuna yanıt olarak

   Murat konuk maaşının iki katını istemiş ve de İstanbul basınına bilgi sızdırmış o yüzden yollamışlar.bilip bilmeden konuşmayın

 5. SEZER SEZGİN NE DEMİŞ OKUYUN DA ÖĞRENİN SONRADAN ATIP TUTMAYIN
  Bu değişikliğe göre yaklaşık iki yıldır görevini sürdüren Genel Menajer Murat Konuk’un yerine Nedim Yücel getirilmişti.
  Bu kararın nedenini Bursaspor Amatör Şubeler sorumlusu Sezer Sezgin’e sorduk.
  Sezer Sezgin konuyla ilgili olarak “öncelikle eski Genel Menajerimiz Murat Konuk’a hizmetlerinden ötürü teşekkür ederiz” diye söze başlarken, alınan kararın nedeniyle ilgili olarak da şöyle konuştu.
  “Sayın Konuk görev alırken Bursaspor’un basketbol da tecrübesiz olması nedeniyle tereddüt etmiş olmasına rağmen, çalışması sırasında bunu hissettirmeden işini yapma gayretindeydi, yaptı da. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyoruz.
  Ancak son dönemlerde Sayın Konuk ile bazı fikir ayrılıklarımız oluşamaya başladı.
  Kendisi maaşında iki kata yakın artırım talep ederken, maalesef etik olmayan bazı davranışlarla da karşılaştık.
  Buna göre bulunduğu konuma göre yönetici ve başkanımıza karşı hoş olmayan söylemleri kulağımıza geliyordu.
  Bu konuda detaya girmek istemiyorum kendisine ifade ettim zira.
  Son olarak da basketbol takımında geciken ödemelerle ilgili ulusal medyada yer alan haberlerin kaynağının da Sayın Murat Konuk olduğunu tespit ettik.
  Bu şartlarda devam etmenin hem bize hem de kendisine zarar vereceğini düşündüğümüzden teşekkür ederek yollarımızı ayırdık.
  Konunun detaylarını bilmeyen ve tepki veren taraftarlarımızın da bu şartlarda bize hak vereceğinden şüphemiz yok.
  Göreve gelen Nedim Yücel ile ilgili olarak da kendisinin aktif kişiliğinden ve basketbol camiasındaki çevresinden yararlanmayı planlıyoruz.
  Kendisi ile ilgili bir eleştiri konusuna daha değinmek istiyorum
  Görevden ayrılan Sayın Murat Konuk’da başka bir kulübün taraftarıydı. Hatta Nedim Beyle aynı kulübün taraftarıydı. Ama sayın Konuk ifade ettiğimiz gibi çalıştığı sürede görevini layıkıyla yaptı.
  Profesyonel görevlerde daha önce farklı renklerde hizmet etmiş veya gönül vermiş olmak çok önemli değildir. Bunu futbol takımımızın şampiyonluğunda yaşadık.
  Önemli olan faydalı olabilmektir.
  Bu bilgiler ışığında taraftarımızın konuyu tekrar değerlendireceğini ümid ediyoruz ve Türkiye’nin en iyi basketbol taraftarı olan Bursasporluları Süper Lig yolunda yeni sezonda da yanımızda görmek istiyoruz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu