Necid menajeri ile ile buluştu

Bursaspor'da teknik direktör Paul Le Guen'in kadroda düşünmediği oyunculardan Tomas Necid İstanbul'da menajeri Jiri Müller'le bir araya geldi.

Çek krampon için kulüp arayışları devam ederken Başkan Ali Ay konuyla ilgili açıklamada bulundu. Ali Ay, “Kadromuzda bir yapılanma var. Bazı oyuncuların gitmesi için hem kendileri hem de menajerleriyle görüştük. Kendilerine kulüp bulmalarını söyledik. Ancak şu ana kadar bir gelişme yok. Önümüzde az bir süre kaldı. Maliyetlerin düşmesi adına bu arkadaşlarla yollarımızı bir an önce ayırmak için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Deniz, kubilay, stancu gidene kadar gitme koç bir yere. Çünkü sen hem onlardan daha iyisin hem daha ahlaklısın. Bu forma sana elbet kalacak. Ama rodallega veya wellinton gelirse, yedek kalacağına gidebilirsin.

    13
    2
  2. Yahu bu takimda Deniz, Kubilay, Stancu ilk 11 de sans bulurken Cek Milli takiminin as forvetini biz neden oynatmaya degil de yollamaya calisiyoruz arkadas !!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu