”Necid Bursaspor’da Kalacak!”

Çek internet sitesi idnes.cz’ye röportaj veren Jiří Müller, Necid ile ilgili yapılan transfer dedikodularına açıklık getirdi. Müller‘e göre Necid en az 6 ay daha Bursaspor‘un futbolcusu olarak kalacak.

Röportaj’da aynı zamanda Necid‘in en değerli oyuncusu olduğunu vurgulayan Müller şu şekilde konuştu. ” Tomas Necid pazar değeri en yüksek oyuncum. Yaşadığı diz sakatlığından sonra müthiş bir geri dönüşe imza attı ve Türkiye’de toplamda 13 gole ulaştı.Bunun ötesinde hala genç ve diri bir forvet. O şuanda en iyi Çek santrafor” dedi.

Juventus‘un ilgilendiği doğru mu ? sorusuna ise, ” Juventus Necid’i bir sene önce çok istemişti. Hatta planları ilk sene Cagliari‘ye kiralayıp İtalya’ya uyum sürecini aşmasını sağlamaktı. Maalesef planlar umduğumuz gibi gitmedi. Necid’in sakatlanmasıyla İtalyan kulubü bu transferden vazgeçti” dedi. 

Haberde Juventus’un ilgisinin devam ettiğini belirten Müller,” Necid Bursaspor’a imza attıktan sonra Juventus tarafından izlenilmeye başlandı. Eğer Necid 20 gol barajını geçerse, yazın Juventus’a transferi konusunda hiçbir soru işareti kalmaz. Bu tamamen Necid’in performansına bağlı bir konu. Necid şu anda Bursaspor’a konsantre olmalı ve sağlıklı kalmalı.” şeklinde konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu