Necid “Burası benim evim”

Bursaspor'un sezon sonuna kadar Çekya takımlarından Slavia Prag'a kiraladığı Tomas Necid açıklamada bulundu.

10 yaşında kapısını araladığı ve altyapısında yetiştiği Slavia Prag‘a geri döndüğü için mutlu olduğunu ifade eden tecrübeli kramponun açıklaması Slavia Prag’ın resmi internet sitesinden yayınlandı.

Tomas Necid açıklamasında, “Kulüpteki tüm oyuncuları, taraftarları ve herkesi tekrar görmek için sabırsızlanıyorum. Slavia benim için her zaman bir ev gibi olmuştur ve hep öyle kalacak. Ligde ve UEFA Avrupa Ligi’nde başarılı olacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Eco yorumuna yanıt olarak

    Yorumunu okumazsın olur biter böle absürt mesajlar yazmanın gereği yok.Adam istediği yere mesaj yazma hakkına sahip kimseden izin alıcak değil.

    6
    4
   2. @Eco yorumuna yanıt olarak

    Burada yorum paylasanlara eksi yada artı verirsiniz, benim bu arkadaşın bursasporlulugundan bir şüphem yok, keşke her bursasporlu yorumlarını yazsa bu kötü bisey değil. Maksadinizi aşan bir eleştiri olmuş.burdan kazo kid e sesleniyorum, bu arkadaşlara bakıp Y orumlarindan vaz geçme.ve o arkadaşların sana bir özür borcu olduğunu düşünüyorum.

    6
    8
    1. @Diriliş bursa yorumuna yanıt olarak

     Diriliş Bursa kardeşim yorumun için teşekkür ederim.Ben onları öyle kabul ettim.Onlara kızgın değilim.Benim derdim bursasporla.onlara kızmam ya da kusmem Bursaspor a artı saglamiycak.Aramizda birlik olmalıyız.Birbirimize kızıp ayrisisirsak Bursaspor kaybeder.Eminim bu tür sert yorumları yapan arkadaşlar zamanı geldiğinde bana ve başkalarına da saygı duymayı ogrenecekler.

     6
     5
  1. @Kazoo Kid yorumuna yanıt olarak

   çok değerli eco, maradona ve bursalı arkadaşlarım, bence susmasın, yazmaya devam etsin. her paylaşıma yazması aslında onun bursasporla ne kadar çok ilgili olduğunu gösteriyor. bu belki bir zaaf ama, kusur ya da ayıp değil. sonuçta birbirimize tahammül etmek zorundayız. bundan rahatsız olmamak lazım. futbol eleştiriye açık bir oyun. önemli olan yapıcı eleştiriler yapabilmek. yıkıcı olanlar kulüp üzerinde baskı, panik ve kaos yaratıyor. kazoo kid ile görüşlerim % 90 zıt ama okuyorum. beğendiğime artı, beğenmediğime eksi veriyorum…

   14
   2
 1. Bir futbolcu nasıl takıma kusturulur nasıl harcanır nasıl degersizlestirilir necid konusunda bu işin belgeselini yaptık emeği geçenlere yazıklar olsun diyorum ve ekliyorum.slavia prag 900 bin euronun ne kadarını ödeyecek açıklayın bir öğrenelim

  21
  4
 2. Avrupa Ligi’nde iyi bir performans göster de bonservisin ile daha iyi takımlara satalım seni. İyi futbolcusun ama bizim takımda olmadı, başarılar.

  17
  4
 3. Evinde sana mutluluklar, TOMAS NECİD, umarım orada her maç 11 başlayıp takımına gollerinle hayat verirsin, ÇEKYA Milli takımı ile de 2018 Avrupa Şampiyonasına gidersin, geçen Şamp. sonrası yaptığımz hatayı yapmayıp 3-5’e bakmadan seni elden çıkartırız, bizdeki gibi eldeki oyuncuları çöp yapan başka bi kabiliyetli takım yok çünkü

 4. insan kalitesi yüksek, futbol kalitesi düşük biri. maalesef necıd de mevcut olanlar gibi bursasporun santraforu değil. bir stop yapıyor, top 5 metre yana düşüyor. güçlü, atletik ve agresif değil. şahsen onu seyrederken benim uykum geliyor. rakip savunmayı zorlamıyor. ileride top tutup, saklaması ve savunmamıza nefes aldırması lazımken bunları yapamıyor. doğuştan gelen meziyetleri yok. tamamen çalışmanın (antrenman) ürünü. oyun ve pozisyon bilgisi var ama yetmiyor. her kadroya ve sisteme uymayan bir sitili var. umarım ve dilerim kendi sitiline uyan bir slavıa Prag kadrosu ve sistemi vardır. pahalı bir transfer hatası. isme-resme göre değil, işe göre adam almak lazım… bu alım-satım işlerini becerecek donanımlı ve güvenilir bir futbol direktörü bursasporun önceliği olmalı.

  6
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu