Ne varsa Vakıfköy’de var!

Ziraat Türkiye Kupası 5.maçında Büyükçekmece Tepecikspor’u 4-2 mağlup eden Bursaspor’da genç oyuncular camianın umudu oldu. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’nun taraf güvenini boşa çıkarmadı.ından 11’de görevlendirilen Furkan Soyalp, Kubilay Kanatsızkuş ve Okan Koçuk ile birlikte sonradan oyuna dahil olan Emirhan Aydoğan, Furkan Emre Ünver ve Yunus Öz kusursuz bir performans gösterdi. Ayrıca yine yedek kulübesinde Vakıfköy’den Mert Örnek, Talha Çalışkan ve Berke Yılmaz’da vardı. 

EFSANE’NİN HEDİYESİ

Furkan Soyalp attığı 2 gol ve yaptığı asistle yıldızlaşırken, kendisine güvenilmesi durumunda neler yapabileceğini kanıtladı. 90 dakikayı 1 gol ve 1 asistle tamamlayan Kubilay Kanatsızkuş ise güçlü fiziği ve tekniğiyle ileriki yıllarda iyi bir golcü olacağını gösterdi. Bursaspor’un efsane isimlerinden rahmetli Ersel Altıparmak tarafından yeşil beyazlı kulübe kazandırılan 1.92’lik forvetin formundan teknik heyette memnun kaldı. 

HELAL OLSUN HAMZA HOCA’YA

28.dakikada Tom de Sutter’in sakatlanmasının ardından oyuna dahil olan Emirhan Aydoğan’da orta alanda iyi bir kumaş olduğunu ispatladı. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu,  genç isimlere şans vererek camianın gönlünü bir kez kazanırken, bu karşılaşma Vakıfköy gerçeğini bir kez daha gözler önüne serdi. Yeni seçilen Ali Ay yönetiminin son dönemlerde sıkıntılar yaşanan alt yapıyla ilgili radikal kararlar alması bekleniyor. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu