Ne olacak bu zeminin hali?

Saha, saha olmaktan çıktı, adeta bir tarlaya dönüştü…

Bu tablo Bursa‘ya ve Bursaspor’a hiç mi hiç yakışmadı…

Yine yetkililere sordum…

Zeminin hali ne olacak?’ diye…

Büyükşehir Belediyesi‘nden aldığım yanıtı iletiyorum…

Biz zemini yapan yabancı firma ve Bursaspor yetkililerinden bir rapor hazırlamalarını istedik. Rapor bu hafta elimize ulaşacak. Bu konuyu da Büyükşehir Belediye Başkanımıza ileteceğiz…“‘Bursaspor Yönetimi de hibrit çim için girişimde bulunuyor. Bu durumdan haberdar mısınız?‘ diye ilk sorumu detaylandırdığımda ise şu yanıtı alıyorum;”Evet, bu konudan da bilgi sahibiyiz. Bursaspor Yönetimi de hibrit çim için fiyat araştırması yapıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Bursaspor Başkanımız işi karara bağlayacak. Zeminde bir yenileme mi yoksa hibrit çim mi olacak? Buna karar verilecek. Ama futbolcular yeni sezonda yeni bir zemin üzerinde mücadele edecek…

Bu arada Bursaspor‘la yollarını ayıran eski çim sorumlusu Muhittin İpek 29’uncu haftada oynanacak Galatasaray maçı öncesi Yeşil Beyazlı kulübe bir teklif sunmaya hazırlanıyor.Muhittin İpek, zeminin Galatasaray maçına hazırlanması işinin kendilerine verilmesini isteyecek. Ve bundan da bir ücret talep etmeyecek.

Süha Gürsoy

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu