Ne olacak belli değil!

Bursaspor'da hesapta olmayan oyuncu kayıplarının ardından yönetim elde kalan son üç tecrübeli oyuncuyu yüz yüze görüşmek için Bursa’ya çağırma kararı aldı.

Transfer tahtası kapalı olan ve eldeki mevcut oyuncularla yola devam edileceği açıklanan yeşil-beyazlı takımda yaşanan ayrılıklar camiada huzursuzluğa neden oldu.

Takımın tecrübeli isimlerinden olan ve takımda kalacakları bildirilen Burak Altıparmak, Erhan Erentürk ve Mehmet Erdem Uğurlu gemiyi ilk terk eden oyuncular oldu. Hiç hesapta olmayan bu ayrılıkların ardından Bursaspor yönetimi tatilde bulunan diğer tecrübeli oyuncular Enver Cenk Şahin, Kubilay Sönmez ve Hasan Ayaroğlu‘nu Bursa‘da acil görüşmeye çağırdı.

Yeni sezonda Bursaspor‘da devam edip etmeyecekleri yönünde oyuncularla bir görüşme yapacak olan İsmail Ertekin ve Tahsin Tam yaşanacak duruma göre yol haritasını belirleyecek.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Öyle Gözüküyorki Yakında İsmail Ertekin ve Tahsin Tam‘ın Yönetip Başarılı Olacakları Bir Kadro Kalmayacak – Ve Onlarda Belki Bu Nedenden Bırakıp Gidecekler – Ama Hala Şaşıyorum Durum Bu İken 1.1-1.5 Milyar Borca Sokan Yönetimlere Açılan Tek Bir Dava Yok Neden Acaba Çünkü Bu Adamlar Tüm Bursaspor’lular Tarafından Naletleniyor Onlara Karşı Dava Açılsa Az Da Olsa Bursaspor’luların Gönlüne Su Serpmiş Olurlardı Ama Yapılmıyor!

  45
  1
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Ben yıllardır yazıyorum bu işlerin beddua ile değil dava ile olmasını yazıcının ölümünden sonraki bütün yönetimler yargı önünde hesap vermeli bu yapılanlar düpedüz hırsızlık ve yağmacılıktır bunlar TC kanunlarına göre suçtur..

   33
   2
   1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

    Çöküş yazıcı döneminin şampiyonluk sonrası döneminde başladı..
    Özellikle o dönemler çok sıkı irdelenmeli..
    bak neler çıkacak..

    11
    3
  1. @2010 RUHU yorumuna yanıt olarak

   Selim elmasbahcelerde zafer mahallesinden tribün liderleri var gidebilirsin burda rüzgar yapmayın adamlar orda git bul hesap sor…fazla sallama burda rüzgar spor ….

   4
   7
 2. camia derken?!.
  mesela, eğer ben de camianın bir parçası ya da bir bireyi isem hiç rahatsızlık duymuyor, tam tersi Bursaspor kirlerinden arınıyor. kamburlarından kurtuluyor, kendi gençlerinin önü açılıyor diye düşünüyor ve buna seviniyorum.

  eğer bu kulübün camiası varsa? hele hele de büyükse! stadı niye bom-boş?!.
  oysa oynayacağımız bu ligde, orası dolsa, oradan küfürler kalksa, çeşitli tribün şovlarının yapıldığı bir futbol mabedine dönüşse tüm dünyaya kafadan örnek olur, ülke gündemine girer, kulübün, şehrin ve stadın marka değeri tavan yapar, başta isim hakkı olmak üzere timsah arenanın reklam ve ticari alanları para basar. o para da kulübün 7 sülalesine yeter.

  ama bizde her şey sonuca odaklı. takım kazanırken aslansın-kaplansın. kaybederken ”vurun abalıya!”
  bundan 7-8 sene önce 500 bin nüfuslu Borussia Dortmund’un küme düşmesi 8 hafta önceden belli olmuştu. buna rağmen kulüp 70 bin kişiye kapalı gişe oynayarak taraftarı tarafından adeta gelin gibi uğurlandı.
  Bugün o kulüp nerde? biz neredeyiz?!.
  sportif ve kentlilik bilinci işte böyle birşey. ve bizdekinden çok farklı olarak da büyük camia bu şekilde olunuyor maalesef.

  sitenin bugünkü haberlerinde yazarımızın biri buyurmuş! ”tahta kırılmalı!” Vallahi pes. biz tahta-transfer-takviye! diye diye bu hallere düşmedik mi?
  yahu arkadaş ayda 5 bin lira geliri olan bir aile, tasarrufa gitmesi gerekirken harcamalarını nasıl 20-25 bin liralara çıkarır?!.
  günün, ya da ayın sonunda o ailede huzur kalır mı?
  aile, kulüp ve devlet bütçelerinde rakamların büyüklüğü ve küçüklüğü dışında bir fark yok ki.

  olmaz ya! zor ya! hatta imkansız ya! diyelim ki 150-200 milyon bir şekilde bulundu! takım kuruldu! şampiyon olduk!
  ya sonra?
  bu ligin şampiyonluk getirisi en fazla 8-10 milyon.
  aradaki farkı neremize saklayacağız? kime yazacağız? bu hesap anlayışı ve bu kafa yapısıyla daha nereye kadar?!.

  14
  1
 3. Bu takım bu sene 11 çıkaramaz. Daha kamp kadrosu bile belli değil. sezon başı hazırlık kampı oşacak mı belli değil. Olacaksa nerede olacak? Ne zaman başlayacak, ne zaman bitecek belli değil. Diğer takımların sezon başı hazırlık maç programları bile belli oldu.

  11
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu