N’Diaye: Türkiye’de çok mutluyum

Bursaspor'un yıldızı Alfred N'Diaye, "Türkiye'de çok mutluyum, sezonu kupayla kapatabiliriz. Ancak Fransa'dan teklif gelirse geri dönebilirim" diye konuştu Fenerbahçe'yle yarın Türkiye Kupası Finali'nde karşılaşacak olan Bursaspor'un en önemli silahlarından N'Diaye, Fransız basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Le 10 Sport isimli Fransız Gazetesi'ne konuşan yıldız futbolcu, iyi bir teklif gelirse ayrılabileceğini açıkladı. 22 yaşındaki oyuncu, "Bursaspor'a geldiğim günden bu yana işler iyi gidiyor. Türkiye'de mutluyum, sezonu kupayla kapatma ihtimalimiz var. Türkiye Kupası'nı kazanmak için mücadele edeceğiz" ifadesini kullandı.  

Nancy'nin kendisini takımda tutmak gibi bir çabasının olmadığını ve bunun üzerine Bursaspor'u seçtiğini belirten N'Diaye, "Bursaspor büyük bir proje takımı. Avrupa Ligi'nde son yıllarda yer alıyor ve şampiyonluk için söz sahibi olacak bir kadro yaratmak istiyorlar. Takımımı seviyorum, ama menacerim İngiltere'den ve Fransa'dan izlendiğimi bana söyledi. Gerçekten Premier Lig rüya gibi olur. Ancak Fransa'dan teklif gelirse de, hayır demem… Neden olmasın? Kulübüm izin verir ve şartlar da uyarsa Fransa'ya dönebilirim" ifadesini kullandı.

 

Trtspor

 

Not: Haber Trtspor'un haberi değildir onlarda ajanslardan almışlardır hala Bursaspor'u karıştırmak için haber yapıyorlar diye garip garip yorum yapanlar aynı şeyleri Fransız Gazetesinden de okuyabilirler kaldıki adam gidiyorum demiyor iyi bir teklif olur kulübüm izin verirse diyor sizin yaptığınız bu garip garip yorumlar yüzünden bizler zor durumda kalıyoruz önce haberi güzelce anlayarak okuyun sonra yorum yapın http://www.le10sport.com/football/france/ligue1/a-n-diaye-un-retour-en-france-pourquoi-pas-62622

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu