Namıq Alasgarov veda etti

Bursaspor'un yeni transferlerinden Namıq Alasgarov sosyal medya hesaplarından bir veda mesajı yayımladı.

Neftçi Bakü camiasına bir veda mesajı yayınlayan Namıq Alasgarov “Bildiğiniz gibi mukavelemdeki serbest kalma şartlarına uygun olarak serbest oyuncu statüsünü kazandım. Meseleye açıklık getirmek için beni çok seven Neftçi destekçilerine karşı bir açıklama yapmayı borç bilirim.

Bütün mukavele şartlarına uygun olarak davrandığımdan emin olun. Ülke dışında oynamak istediğimden, Türkiye şampiyonunda oynama fırsatını değerlendirmek istedim. Neftchi‘den ayrıldım çünkü yurt dışında oynamak istiyordum. Neftchi Kulübü‘nü, taraftarlarını, takım arkadaşlarımı, birlikte kazandığımız zaferleri unutmayacağım.

Yurt dışında oynamak ve kardeş Türkiye‘de ülkemizi gururla temsil etmek en büyük arzumdur. İnşallah sizlerin desteği ve teşvikiyle bu hayalimi gerçekleştirme fırsatını en iyi şekilde kullanacağım.” dedi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Veda etti derken yüreğim ağzıma geldi admin ! O nasıl başlık !? Bu adama çok ihtiyacımız var atıf shesu tarzı bir adam skora çok etkisi olacak !

  167
  6
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Kamil Grosicki geldi aklıma bir an, tam transferi olacak derken kaçıp gitmişti. Bu da tam takımla çalışmalara başladı derken gitti mi dedim kendi kendime.

  1. @Aturkari yorumuna yanıt olarak

   İşte bazı yöneticiler basiretsizliği yüzünden bizden böyle bedellere giden birçok futbolcumuz var a takımdan ve altyapıdan kulüplerimizi böyle basiretsiz insanlar yönetince borçca batıyor aynı bizim gibi İnşallah Herşey Çok Güzel Olacak Emin adanur İbrahim başkandan sonra gelen iyi bir başkan umarım başarılı olur

   18
 2. Son zamanlarda ilgi çekmek için yanıltıcı başlıklar atmaya başladınız. Bu tarz ucuzluklara gerek yok.

  40
 3. Hoş geldin namık bütçemiz doğrultusunda yapabileceğimiz en iyi transferleri yaptık başkan transfere ayırdığımız bütçenin yüzde 60 ını kullandık daha transfer yapabiliriz diyor bence transferler şimdilik yeter 2.ci teansfer döneminde takımın gidişatına göre gene transfer yapılabilir geçen sezondan çıkış yapan genç oyuncularımız var onlarada şans vermek açısından 2. ci Transfer dönemine kadar beklemekte fayda var..

  22
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu