Namık Alaskarov gitti!

Bursaspor’un Azerbaycanlı oyuncusu Namık Alaskarov sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla yeşil-beyazlı camiaya veda etti.

Namık Alaskarov TFF 2.Lig’de uygulanan yabancı oyuncu kısıtlaması nedeniyle yeşil beyazlı camiaya veda ettiğini ifade etti.

İşte Alakarov‘un yayınladığı o mesaj;

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Öyle bir şey yok!..
   Bugün yaşadıklarımız tüm camia olarak yaptığımız yanlışların önümüze koyduğu faturasıdır.
   Aynı kafada devam edersek daha çok futbolcu suçlarız.
   Hatta gün gelecek suçlayacak adam bulamayacağız.
   Anladın sen onu 😩

   11
   1
 1. Bursasporu küme düşeren EMİN ADANURLA beraber halay çeken taraftar liderleri var. PARA> BURSASPOR’dan büyük olmuş onlar için ..
  ve hiiç kimse korkudan dile getiremıyor …

  BİZ BURSASPORU MENFAATSİZ SEVENLERDENİZ ! ! !

  7
  1
 2. Bursaspor tek bir yabancı transferi bile yapmayıp, sadece altyapı destekli oyuncularla sahaya çıksaydı, en azından küme düşmezdi…..

 3. Sizinle unutulmaz bir yıl geçirdim yazmış utanmaz. Sen topçu değil, topçuların müsvettesisin. Senin oynıycağın topun da, doğduracağın güneşin de, ta amk. İnşallah bi daha senle karşılaşmayız. Türkiye’ye turist olarak gelsen de, Bursa’ya uğrama. Yalova yolunda Oksijen istasyonunun ordan Tayyip aganın yaptığı otobana sap, bizim şehre girmeden, Susurluk üzerinden ittir git nereye gitçeksen. Amk oğlu. Çeşme’ye Bodrum’a gitsen, mayoyu giyer Bursaspor’un topçusu diye salına salına gezersin orlarda. Gören de, bi mik sanır seni. Azerbeycam milli.

  6
  5
 4. Bütün gidenler harika yıl geçirdiğini elinden gelenin en iyisini yaptığını söylüyor ulan o zaman niye düştü bu takım demek ki top toplayıcılar felan kötü sezon geçirdi ondan düştük

  5
  1
 5. Geçen günü bir haber çıkmıştı Matavs yeni takımında 160 Bin Euro alıyormuş 2 sene için Bursaspor’da sene başı 900,000 Euro anlaşması varmış , kimbilir Alaskarov ne alıyordu! Emin ve tayfası Anyadan Monyadan futbolcu topladı Pertev ile elele sonuç 3’lige düştük 300-500 Milyon Denen Borç (bir evelki yönetim açıklamıştı) çıktı 1.2 Milyar TL’ye ve Emin Yönetimi 40-50 Milyonu Almıyacaklarını söyleyip başa gelip Batuhan Kör vs satıp çekini alıp borcu artırıp bıraktılar üstüne bir sürü ekstradan borç ötelemek için verdikleri tevhidler artı 17 yeni kontrat yani borç Alaskarov gibi – bu futbolcu 4-5 maçta gol attı ama sezon boyu saç baş yoldurdu onun için gitmesiyle değil yakın zamanda ödenmeyen paraları ile karşımıza çıkar Menejerleri

  5
  1
 6. Azerbaycan türkü nasil yabanci oyuncu oluyor anlamadim ama defolsun gitsin, sabaha mi transfer oluyor öglene mi aksama mi artik nereye giderse gitsin.

  3
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu